Jaunumi

18.02.2020.

Magnum Veterinārija atkārtoti saņem CrefoCert kvalitātes zīmi

SIA “Magnum Veterinārija” jau atkal ierindojas to 7,7% Latvijā reģistrēto uzņēmumu vidū, kas saņēmuši CrefoCert kvalitātes zīmi – izcilas maksātspējas sertifikātu! Tas ir apliecinājums SIA “Magnum Veterinārija” izaugsmei un ilgtermiņa stabilitātei!

Magnum Veterinārija Latvijā darbojas jau kopš 2003. gada un ir viens no vadošajiem veterināro zāļu vairumtirgotājiem Latvijā, kas piedāvā visplašāko preču klāstu veterināro pakalpojumu sniegšanai – papildbarības un veterinārās preces lauksaimniecības dzīvniekiem, dezinfekcijas un higiēnas līdzekļus lopkopības fermām, veterinārajām praksēm un klīnikām, zoopreces un lolojumdzīvnieku barību. Uzņēmuma klienti ir veterinārpreču mazumtirdzniecības ķēdes, veterinārās klīnikas un prakses, kā arī daļu produkcijas iespējams iegādāties arī humānajās aptiekās.

VetExpert, Bayer, Hill’s, IDEXX, Boehringer Ingelheim - ir tikai daļa no sabiedrībā labi zināmu veterināro preču ražotāju zīmoliem, kuru oficiālais pārstāvis ir Magnum Veterinārija

Uzņēmumā kopumā strādā 20 darbinieki, kuri ikdienā nodrošina veterināro zāļu pieejamību un nepārtrauktu piegādi, lai veterinārārstiem, rūpējoties par mājdzīvnieku un lauksaimniecības dzīvnieku veselību, būtu pieejami vislabākie produkti un pakalpojumi. Ērtākai veterināro preču iegādei, klientiem ir pieejams internetveikals - www.magnumvet.lv.

Foto: Māris Pāvilsons, SIA “Magnum Veterinārija” valdes loceklis

17.02.2020.

CrefoCert sertifikātu ieguvis būvniecības preču tirgotājs SIA Optimera Latvia

Uzņēmums SIA OPTIMERA LATVIA ir nostiprinājis savas līderpozīcijas Latvijas tirgū, izceļoties ar teicamu maksātspēju starp konkurentiem. OPTIMERA LATVIA CrefoScore ir 155 – teicama maksātspēja jeb 2. riska klase – tā apliecina uzņēmuma ilgtermiņa stabilitāti un norāde, ka uzņēmums ir uzticams sadarbības partneris. SIA OPTIMERA LATVIA jeb Būvniecības ABC ir būvniecības preču tirgotājs ar 25 gadu pieredzi Latvijas tirgū un 350 gadu pieredzi starptautiskajā tirgū Saint-Gobain grupas ietvaros. Saint-Gobain ir lielākais būvniecības materiālu izplatītājs Eiropā ar 4100 veikaliem 24 valstīs, nodrošinot vairāk kā 180 tūkstošus darba vietu.
OPTIMERA LATVIA piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu – būvei, remontam un restaurācijai - augstas kvalitātes preces visdažādākajām gaumēm un pirktspējas līmeņiem, nodrošinot klientus ar videi draudzīgiem produktiem un sniedzot efektīvus un daudzveidīgus pakalpojumus būvniecības nozarē.
OPTIMERA LATVIA nodrošina teju 100 darba vietas Latvijā un ir saglabājusi pieaugoša apgrozījuma tendences arī pērn.

Uzņēmuma teicamas maksātspējas CrefoCert emblēma redzama CrediWeb izziņās, kuras ikdienas kredītvadības procesos izmanto Latvijas lielākie uzņēmumi, kā arī Creditreform starptautiskajās kredītizziņās.