Jaunumi

31.01.2014.

2014. gada janvāris - ražīgs mēnesis CrefoCert ieguvēju skaitā!

Noslēdzot gada pirmo mēnesi, vērojama liela aktivitāte sertificēto uzņēmumu vidū. Līdz janvāra beigām sertificējušies 11 uzņēmumi, jaunākie CrefoCert ieguvēji:

*SIA "VILEVI" - ugunsdrošības, pirmās palīdzības aptieciņu kā arī signalizāciju ierīkotājs

*SIA "Hanzas Elektronika" - Ogres uzņēmums, kas nodarbojas ar elektrotehnikas ražošanu Eiropas tirgum, katru gadu pastāvīgi nodarbinot ap 100 darbinieku.

*SIA "LATAUTOAVIA" - lidostu un gaisa tehnikas apkalpošanas uzņēmums.

*SIA "SERVISS-E" - Kopš 1992.gada uzņēmums, kas veidots uz bijušās Liepājas Lauktehnikas E-grupas tehnikas un traktoru apkopes stacijas bāzes, nodarbojas ar traktoru, graudu kombainu, lauksaimniecības tehnikas un rezerves daļu tirdzniecību, kā arī remonta pakalpojumiem.

*SIA "AGROTEHNIKA" - pirmais CrefoCert ieguvējs no Kuldīgas, kas nodarbojas ar lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu, Ford automašīnu rezerves daļu, akumulatoru, dārzkopības un lopkopības preču tirdzniecību.

*SIA "Gāze Komunālserviss" - Cauruļvadu, apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanas uzņēmums.

Apsveicam jaunos CrefoCert īpašniekus!17.01.2014.

2014. gada pirmie sertificētie uzņēmumi

Jaunais gads iesācies ar lielu rosību uzņēmumu aktivitātē - tie aktīvi piesakās iegūt maksātspējas sertifikātu CrefoCert. Gada pirmo nedēļu laikā pieteikušies jau 5 uzņēmumi:

*SIA "BVP", kas ir ir pirmais uzņēmums 2014.gadā, kurš ieguvis CrefoCert sertifikātu! Uzņēmums pazīstams jau kopš 2001.gada, kad tika atvērts pirmais būvmateriālu veikals Jelgavā;

*SIA "Builder Industry" - pirmais uzņēmums no Daugavpils, kurš sertificējies CrefoCert. Uzņēmums strādā būvniecības nozarē;

*SIA "ECO HOUSE INTERNATIONAL" - Jau 15 gadus uzņēmums nodarbojas ar koka karkasu māju, guļbūvju un līmētu būvkonstrukciju ražošanu, kas tiek pārdotas gan Latvijas, gan starptautiskajā tirgū.

*SIA „Attach” - sevi piesaka kā dāmu spēku prezentreklāmā un pasākumu organizēšanā! Panākumi attaisnojas un iegūts CrefoCert sertifikāts, kas apliecina augstus maksātspējas rādītājus, kuriem atbilst tikai 5,8% Latvijas uzņēmumu!

*SIA "Alintek" - Latvijas uzņēmums, kas specializējas autoservisa aprīkojuma, kā arī citu industriālo iekārtu tirdzniecībā.

Apsveicam visus uzņēmumus!