Jaunumi

18.09.2018.

SIA SCHENKER ar izcilu maksātspēju - uz zemes, jūrā vai gaisā!

Izcila maksātspēja, vairāk kā 100 nodarbinātie Latvijā, darba vietu un apgrozījuma pieaugums ik gadu – CrefoCert Gold maksātpējas sertifikāts apliecina, ka SIA Schenker viennozīmīgi ir ilgtermiņa stabilitātes un atbildīga sadarbības partnera paraugs Latvijas uzņēmēju vidū.

No dzelzceļa un Gotfrīda Šenkera līdz vadošajam loģistikas nodrošinātājam pasaulē – Schenker loģistikas lietpratēju stāsta sākums meklējams tālajā 19. gadsimtā, kad pasaule vēl nevarēja iedomāties, ka DB Schenkers organizēs aptuveni 1200 čartera reisu gadā ar vadošajām aviokompānijām, savienojot bāzes visos kontinentos.

Latvijā SIA Schenker savu darbību uzsāka 1996. gadā.

DB Schenker sniedz visu transporta veidu un loģistikas pakalpojumus darbojoties Deutsche Bahn grupas sastāvā, kurā strādā 88 000 darbinieku vairāk nekā 2000 birojos 130 pasaules valstīs. Ar ikgadēju apgrozījumu 13 miljardi eiro, uzņēmums ir tirgus līderu vidū gan Eiropā, gan pasaulē. DB Schenker ieņem vadošās pozīcijas autotransporta, tehnoloģiju, patēriņa preču, gadatirgu loģistikas, īpašās transportēšanas un īpašo pasākumu jomās.

Ar aptuveni 19 000 darbiniekiem 430 filiālēs DB Schenker ir Eiropas sauszemes transporta līderis. DB Schenker iekšējā uzņēmējdarbības vienība savieno vissvarīgākos ekonomiskos reģionus vairāk nekā četrdesmit Eiropas valstīs ar aptuveni 32 000 regulārajiem ģenerālkravu pārvadājumiem ik nedēļu. Kā viens no gaisa kravu pārvadājumu nozares pionieriem, DB Schenker tagad ir inovatīvu gaisa kravu pārvadājumu koncepciju līderis.

13.09.2018.

SIA "EAST - WEST TRANSIT saņem kvalitātes un ilgtermiņa stabilitātes zīmi CrefoCert GOLD!

Tikai neliels procents Latvijas uzņēmumu atbilst augstiem maksātspējas rādītājiem. SIA EAST – WEST TRANSIT ir izcilas maksātspējas paraugs, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada. Laika gaitā tika nodibināta sadarbība ar valsts akciju sabiedrību "Latvijas Nafta", un turpmāk SIA "EAST - WEST TRANSIT" veic savu darbību zem preču zīmes "Latvijas Nafta".

SIA “EAST WEST TRANSIT” nodarbojas ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību. Latvijas teritorijā atrodas četras SIA „EAST - WEST TRANSIT” naftas bāzes – Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā, Valmierā. Atrašanās vieta ļauj piegādāt degvielu klientam iespējami operatīvi un ekonomiski uz jebkuru vietu Latvijā.

SIA “EAST -WEST TRANSIT” pārraudzībā ir degvielas uzpildes stacijas „Latvijas Nafta”, kurās tiek piedāvāta kvalitatīva degviela, kas atbilst jaunākajiem Eiropas Savienības standartiem. Šo staciju tīklu veido 46 stacijas, kuras darbojas ne tikai Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī un Rēzeknē, bet arī šo pilsētu apkārtnē, tādējādi aptverot visus Latvijas reģionus. Divdesmit četras degvielas uzpildes stacijas piedāvā iespēju iegādāties augstas kvalitātes dīzeļdegvielu lauksaimniekiem. Dīzeļdegviela paredzēta realizēšanai lauksaimniecības produkcijas ražotājam, piemērojot atbrīvojumu no akcīzes nodokļa, ar Lauku atbalsta dienesta atļauju. Pavisam uzņēmumā ir nodarbināti apmēram 350 cilvēki – gan administrācijā, gan apkalpošanas sektorā.

Klientu lokā ir gan mazās zemnieku saimniecības, gan starptautiski pazīstami ražošanas uzņēmumi. Degviela tiek ievesta, sadarbojoties ar naftas pārstrādes rūpnīcām.

*Starptautiski atpazīstamais sertifikāts CrefoCert GOLD ir izcilas maksātspējas apliecinājums un stabilitātes simbols uzņēmumam. Objektīvs un precīzs vērtējums tiek veikts pēc unikālas metodoloģijas, kas izstrādāta sadarbībā ar Creditreform Risk Management Vācijā.

07.09.2018.

Stabils uzņēmums ir maksātspējīgs – Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne

Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne, kurš Latvijā pazīstams vairāk kā piecpadsmit gadus, var lepoties ar izcilas maksātspējas sertifikāta CrefoCert Gold iegūšanu. Uzņēmumā strādā 300 cilvēki, uzņēmuma produkciju tirgo vairāk kā 4000 veikalos un ēdināšanas firmās visā Latvijā. Produkcija tiek eksportēta uz ES valstīm. Izcilas maksātspējas sertifikāts CrefoCert GOLD apstiprina un apliecina, ka Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne ir drošs sadarbības partneris, kurš atbildīgi pilda finanšu saistības.

Uzņēmums iepērk Latvijā audzētus lopus no lielajiem audzētājiem, kas var nodrošināt regulārus apjomus, gaļas kvalitāti un konkurētspējīgu cenu salīdzinot ar Eiropā piedāvāto. Uzņēmuma izdevīgais ģeogrāfiskais izvietojums Latvijas centrālajā daļā Zemgalē - Jelgavas novadā Nākotnē, ir viens no priekšnoteikumiem veiksmīgai sadarbībai gan ar izejvielu piegādātājiem, gan klientiem.

Uzņēmumā tiek ražoti vairāk kā 150 gaļas produktu veidi. Pircēju vidū īpašu popularitāti iemantojuši mājas kūpinājumi. To ražošanas tehnoloģijā tiek pielietotas latviešu tradicionālās paaudžu paaudzēs saglabātās receptes. Ar šo kūpinājumu īpašo aromātu un garšu uzņēmums ir ieguvis pastāvīgu pircēju loku. Īpaši iecienītas ir Mājas desa, Saimnieka gaļa, Azaida gaļa, Jubilāra karbonāde un Nākotnes karbonāde, Senču gaļa, Alpu un Mednieku desiņas, Asins desa. Īsts gardums ir cūkgaļas ”Tradicionālais šašliks” latviešu gaumē.

05.09.2018.

Izcilas maksātspējas sertifikātu saņem DHL Latvia

Izcilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert Gold saņem DHL Latvia. Izcila maksātspēja ir apliecinājums tam, ka DHL Latvia ir atbildīgs sadarbības partneris ilgtermiņā. Uzņēmums ir nostiprinājis savas pozīcijas konkurentu vidū, apliecinot stabilitāti un spēju pildīt finanšu saistības.

DHL ir vadošais globālais zīmols loģistikas nozarē. DHL biznesa vienības piedāvā neierobežotu loģistikas pakalpojumu klāstu – nacionālo un starptautisko paku piegādes, e-komercijas sūtījumu piegādes, sauszemes kravu pārvadājumus, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, noliktavu pakalpojumus un piegādes ķēžu risinājumus. Ar apmēram 360 000 darbinieku vairāk nekā 220 valstīs un teritorijās visā pasaulē, DHL droši un uzticami savieno cilvēkus un uzņēmumus, nodrošinot globālās tirdzniecības plūsmu.

DHL ir apņēmīgi pozicionējies kā „Loģistikas uzņēmums pasaulei” – uzņēmums, kas piemeklē specializētus risinājumus dažādām industrijām, tostarp tehnoloģiju, zinātnes un veselības aprūpes, enerģētikas, automobiļu rūpniecības un mazumtirdzniecības jomās, uzsverot korporatīvo atbildību un nepārspējamu klātbūtni jaunattīstības tirgos. DHL ir daļa no Deutsche Post DHL Group. 2017. gadā grupas ieņēmumi bija vairāk nekā 60 miljardi eiro.