Jaunumi

09.08.2018.

SIA Avar Auto saņem CrefoCert GOLD izcilas maksātspējas sertifikātu

Starptautiskajā biznesa vidē maksātspējas sertifikāti ir īpaša kvalitātes zīme, kas apliecina uzņēmuma ilgtermiņa stabilitāti, izcilu maksātspēju, kā arī nodrošina uzticama un atbildīga partnera reputāciju. Uzņēmuma konkurētspēju raksturo ne tikai spēja ražot tirgū pieprasītas augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, bet arī savlaicīgi veikt piegādes un norēķinus. SIA Avar Auto - MAN Truck & Bus AG oficiālā pārstāvja Latvijā - CrefoScore vērtējums iepriekšējos divos gados ir bijis ≤ 200, kas ir viens no augstākajiem rādītājiem biznesa segmentā. Tas apliecina, ka SIA Avar Auto ir nostiprinājis savu līderpozīciju Latvijas tirgū un kā finansiāli stabils un drošs sadarbības partneris godam saņem CrefoCert GOLD izcilas maksātspējas sertifikātu.

MAN zīmols Latvijā ienāca pirms 15 gadiem – 2003. gadā, kad SIA “Avar Auto” kļuva par vienīgo oficiālo MAN kravas automašīnu importētāju Latvijā un kopš 2015. gada SIA “Avar Auto” ir arī MAN un NEOPLAN autobusu oficiālais dīleris Latvijā. SIA “Avar Auto” ir arī piekabju un puspiekabju ražotāja Kraker oficiālais pārstāvis Latvijā.

Apsveicam ar iegūto CrefoCert GOLD sertifikātu!


09.08.2018.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas SIA "TOP BALTIC"!

Šobrīd CrefoCert sertifikāta standartam atbilst 5,7% Latvijas uzņēmumu. SIA "Top Baltic" klasificējas šajos 5,7% Latvijas uzņēmumu, un ir pierādījis sevi kā stabils un maksātspējīgs uzņēmums ilgtermiņā.

Daudzu gadu garumā SIA "Top Baltic" ir itāļu makaronu izstrādājumu ražotāja Pasta Zara uzticams partneris. Visu šo gadu garumā Latvijas veikalu plauktos ir vērojama nepārtraukta, kompānijas ar gadsimta vēsturi, produkcijas sortimenta augšana. Pasta ir izgatavota no augstākā labuma cieto šķirņu kviešu miltiem. Katrā makaronu paciņā ir īsta Itālijas garša, smarža un visa pamatā ir mīlestība, ar kādu itāļi izturas pret ēdienu.

SIA "Top Baltic" ir firmas Sud Italia Alimentari SRL ražotās olīveļļas ar tirdzniecības marku "CadelMonte" ekskluzīvs izplatītājs Latvijas teritorijā. Tāpat arī ir plaši pārstāvēta somu kompānijas MYLLYN PARAS produkcija, kas ražo mūsu bērniem gardākās graudaugu pārslas un putras.

08.08.2018.

Stabils uzņēmums ir maksātspējīgs – SIA Steel Tech

SIA Steel Tech ieguvis starptautiski atzītu stabilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert Gold.

Steel Tech ir metāla vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums, kas strādā ar melnā metāla, nerūsējošā tērauda, alumīnija izstrādājumiem. Steel Tech klienti ir metālapstrādes, celtniecības, dizaina un daudzu citu nozaru uzņēmumi. Steel Tech ir dibināts 2009.gadā un pakāpeniski izaudzis metāla realizācijas tirgū, kā uzticams partneris metālprodukcijas piegādātājiem un tā pasūtītājiem.

Apsveicam un novēlam jaunus sadarbības partnerus, un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!