Jaunumi

16.03.2020.

Alfa Laval var lepoties ar teicamu maksātspēju

SIA Alfa Laval atbilst CrefoCert teicamas maksātspējas standartam un var lepoties ar atbildīga sadarbības partnera reputāciju ilgtermiņā.
Alfa Laval darbība pamatojas uz trim galvenajām tehnoloģijām: siltuma apmaiņu, atdalīšanu un šķidrumu apstrādi. Visas trīs tehnoloģijas ir ļoti nozīmīgas rūpniecības uzņēmumiem un Alfa Laval ieņem vadošās pozīcijas pasaules tirgū tehnisko zināšanu jomā. Alfa Laval izstrādājumi tiek pārdoti aptuveni 100 valstīs, no tām vairāk kā 50 valstīs darbojas vietējās pārdošanas struktūras. Uzņēmumam ir 42 lielas ražotnes (22 Eiropā, 10 Āzijā un 8 ASV un 2 Latīņamerikā) un vairāk kā 100 servisa centri.16.03.2020.

CrefoCert saņem SIA "TMVet serviss" – mūsdienīgs veterināro pakalpojumu sniedzējs Kurzemē

SIA “TMVet serviss” 2020. gada martā saņem CrefoCert kvalitātes un stabilitātes apliecinājumu. Uzņēmums kopš dibināšanas brīža ir sevi pierādījis kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā ar teicamu maksātspēju. Šobrīd CrefoCert kvalitātes kritērijiem atbilst tikai 5,7% Latvijas uzņēmumu.
2017. gadā Toms Martinsons izveidoja SIA "TMVet serviss", nodrošinot Saldus un citus Kurzemes novadus ar kvalitatīviem veterinārajiem pakalpojumiem lauksaimniecības dzīvniekiem. 2018. gada rudenī tika atvērta mazo dzīvnieku veterinārā klīnika un aptieka, kura pusotra gada laikā ir nemitīgi attīstījusies, nodrošinot iespēju dzīvnieku īpašniekiem saņemt modernus un ātri veicamus diagnostiskos izmeklējumus.
SIA "TMVet serviss" turpinās sevi pilnveidot gan ar zināšanām, gan jaunām tehnoloģijām, pierādot, ka arī Latvijā un tās reģionos dzīvnieki var saņemt augsta līmeņa veterināros pakalpojumus.
Vēlam turpmākus panākumus attīstībā!04.03.2020.

Ursus Forwarding saņem Crefo Cert sertifikātu

Ursus Forwarding ir starptautisks, plaša profila loģistikas pakalpojumu uzņēmums ar vairāk kā 12 gadu veiksmīgu pieredzi un izcilu reputāciju starptautiskajā loģistikas tirgū. Uzņēmums piedāvā starptautiskos auto, jūras, avio un lielgabarīta kravu pārvadājumus, kā arī dažādus loģistikas risinājumus visā pasaulē.

Apsveicam uzņēmumu ar iegūto sertifikātu!