Jaunumi

29.07.2013.

Starptautiskais IT uzņēmums iPRO saņem CrefoCert GOLD!

SIA "iPRO" ir vadošais IT inovāciju ieviesējs Baltijas valstīs, turklāt arī demonstrē izcilus maksātspējas rādītājus, tāpēc apsveicam ar CrefoCert GOLD sertifikāta iegūšanu! iPro komanda viena no pirmajām Baltijā ieviesa tādas pasaulē slavenas tehnoloģijas kā - Ielaušanās novēršanas sistēmas (Intrusion prevention systems), Uzvedības analīze (NBAD), Network Attached Storage (NAS), serveru un darbstaciju virtualizācija, u.c. iPro tehniskā laboratorija nodrošina augstākās kvalitātes SLA Professionalā servisa pakalpojumus saviem klientiem.


29.07.2013.

CrefoCert raksts žurnālā "Latvijas Tirgotājs"

Jaunākajā žurnālā "Latvijas Tirgotājs" lasi par CrefoCert, iepazīsties ar pirmo sertificēto uzņēmumu sarakstu un uzņēmumu pārstāvju komentāriem par jauno maksātspējas sertifikātu Latvijā! Vairāk par žurnālu un tā elektroniskā versija šeit

19.07.2013.

Apkures sistēmu kompānija SIA "REVENITA" kvalificējas CrefoCert!

Apsveicam SIA "REVENITA" ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! Kompānija sevi tirgū pierādījusi kā uzticams partneris, kas nodarbojās ar katlu māju, apkures un ūdensvadu sistēmu montāžu, inžiniertīklu projektēšanu, piegādi un apkopi. Jau vairāk kā 10 gadu laikā uzņēmums strādājis pie lieliem ēku apkures un ūdensvadu sistēmu projektiem!


17.07.2013.

Daudznozaru uzņēmums SIA "JET" iegūst CrefoCert!

SIA "JET" Latvijas tirgū piedāvā gan kopēšanas un biroja tehniku, gan Šveicē ražotos pulksteņus un to servisu veikalos "Ženēva". Papildus uzņēmums piedāvā arī sporta hronometrāžas iekārtas. Ilggadēja pieredze nodrošinājusi veiksmīgu un stabilu uzņēmuma darbību, ko apliecina iegūtais sertifikāts! Vairāk info: www.jet-birojs.lv, www.zeneva.lv un www.sportaserviss.lv


16.07.2013.

SIA "ELPIS" iegūst CrefoCert GOLD sertifikātu! Apsveicam!

SIA "ELPIS" piedāvā plašu medikamentu, medicīnas un bērnu preču, uztura bagātinātāju un ārstnieciskās kosmētikas sortimentu, kopumā apmēram 4500 nosaukumus.2002. gadā saņemtā ražošanas licence dod uzņēmumam tiesības marķēt medikamentus saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.


11.07.2013.

CrefoCert sertifikātu saņem kompānija "Plieņciema 16"

Uzņēmums SIA Plieņciema 16 nodarbojas ar mūsdienīgu ofisa un noliktavu telpu attīstību un apkalpošanu, piedāvājot maksimāli ērtus biznesa nosacījumus saviem klientiem. Tagad ieguvis arī CrefoCert sertifikātu, Plieņciema 16 pierāda saviem partneriem, ka ir stabils uzņēmums.

08.07.2013.

Starptautiskais uzņēmums "VIESSMANN" iegūst CrefoCert!

Viessmann uzņēmumu grupa ir starptautisks apkures tehnikas sistēmu ražošanas līderis. Saviem tirgus partneriem Viessmann piedāvā plašu pakalpojumu paleti, kas viņiem atvieglo ikdienas darbu. Tas ir tehniskā dienesta atbalsts, atbilstošs programmu nodrošinājuma piedāvājums, tai skaitā arī apkures iekārtu projektēšanai, atbalsts reklāmas un pārdošanas veicināšanas jomā. Ar lielu skaitu teicamu izstrādājumu un problēmu risinājumu Viessmann ir kļuvis par vadošo uzņēmumu siltumtehnikas jomā.


05.07.2013.

CrefoCert sertifikāts piešķirts „Merhels Revidenti Konsultanti”

"Merhels Revidenti Konsultanti" piedāvā revīzijas, grāmatvedības, nodokļu un atsevišķus finanšu un vadības konsultatīvos pakalpojumus, orientējoties uz uzņēmumiem, kuri novērtē darba tehniskā izpildījuma atbilstību labākajai starptautiskajai praksei un sagaida augstu apkalpošanas kultūru. Merhels Revidenti Konsultanti ir arī starptautiskā RSM tīkla dalībfirma.


04.07.2013.

Apsardzes un drošības pakalpojumu uzņēmums saņem CrefoCert!

SIA „Taipans” ir viens no pirmajiem apsardzes un drošības pakalpojumu uzņēmumiem, kas ieguvis CrefoCert sertifikātu. No dibināšanas brīža uzņēmums nodrošina klienta objektu tehnisko apsardzi, t.i. reaģēšana uz trauksmēm, kā arī apsardzes un ugunsdrošības sistēmu montāža un apkalpošana. SIA "TAIPANS" veic arī masu pasākumu un personu apsardzi.


04.07.2013.

„Cēsu Alus” pievienojas CrefoCert GOLD ieguvēju sarakstam!

„Cēsu Alus” uzbūvējis vienu no modernākajām alus darītavām Baltijā un kļuvis par vienu no Latvijas alus tirgus līderiem. Jaunā darītava ir lielākais investīciju objekts Vidzemes reģionā. Ilggadējas darbības laikā „Cēsu Alus” saņēmis dažādus Latvijas un starptautiskos apbalvojumus, tagad arī izcilas maksātspējas sertifikātu!


03.07.2013.

Optikas vairumtirgotājs SIA "OPTILAND" iegūst CrefoCert sertifikātu

Apsveicam SIA „OPTILAND” ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! SIA „Optiland” optikas vairumtirdzniecības industrijā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, kuru laikā uzkrāta nozīmīga pieredze biznesa vadībā. Finansiāli stabila darbība nodrošinājusi iespēju saņemt CrefoCert sertifikātu kā izcilas maksātspējas apliecinājumu.


03.07.2013.

SIA „UNIFORTS” iegūst CrefoCert sertifikātu!

Profesionāls apsardzes un detektīvdarbības pakalpojumu uzņēmums SIA „UNIFORTS” uzrādījis lieliskus maksātspējas rādītājus, ierindojoties vienā no augstākajām CrefoScore riska klasēm, tāpēc iegūst CrefoCert sertifikātu uz vienu gadu tāpat kā citi sertificētie uzņēmumi.