Jaunumi

25.09.2013.

Inženiertīklu un ēku būvniecības uzņēmums "Siltums Jums" iegūst CrefoCert Gold!

Apsveicam ar lielisko panākumu, jo tikai 1,5% Latvijas uzņēmumu atbilst CrefoCert Gold maksātspējas standartam! SIA "Siltums Jums" kopš 2005.gada īsteno vērienīgus projektus gan privātiem, gan valsts uzņēmumiem dažādās nozarēs - vispārīgā ēku rekonstrukcija un būvniecība, ārējie un iekšējie inženiertīkli, tīrā ūdens sagatavošana, attīrīšana un uzglabāšana, ūdenstorņu rekonstrukcija, notekūdeņu iekārtu rekonstrukcija, izbūve un paplašināšana.


24.09.2013.

Pirmais uzņēmums no Jelgavas - SIA VIKINGAUTO TRANS iegūst CrefoCert sertifikātu!

Uzņēmums piedāvā profesionālus transporta pakalpojumus Baltijas valstīs, kā arī maršrutos uz Ukrainu, Baltkrieviju un Krieviju. Starptautiskajos kravu pārvadājumos tiek izmantotas uzņēmumam piederošas refrežeratora tipa puspiekabes, pārvadājot preces ar temperatūras režīmu no +25C līdz -25C un bez temperatūras režīma.

16.09.2013.

SIA Kubikmetrs - kokapstrādes uzņēmums no Salacgrīvas ieguvis CrefoCert!

Apsveicam! SIA "Kubikmetrs" dibināts 2005.gadā un no dibināšanas brīža specializējies melnalkšņa, apses un liepas zāģbaļķu pārstrādē. SIA Kubikmetrs nodrošina nemainīgu produktu kvalitāti, precīzus pasūtījumu izpildes termiņus un regulāras piegādes.


12.09.2013.

Apsveicam pirmo uzņēmumu no Salaspils - SIA INOS ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu !

Uzņēmums komplektē ražošanas līnijas un iekārtas no vadošajiem rietumu uzņēmumiem un daudzus no nepieciešamajiem elementiem ražo savā rūpnīcā. Daudzu gadu pieredze kokapstrādes un enerģijas ražošanas iekārtu projektēšanā, tirdzniecībā, uzstādīšanā un apkalpošanā ir ļāvusi izvēlēties labākos materiālus, sadarbības partnerus un piegādātājus, kā arī attīstīt vietējo ražošanu. INOS ir 100% Latvijas uzņēmums.


02.09.2013.

Profesionāls tulkošanas pakalpojumu sniedzējs SIA "HIEROGLIFS" iegūst CrefoCert sertifikātu!

Apsveicam! Gadu gaitā uzņēmums paplašinājis savu darbību, atverot filiāles Rumānijā un Lielbritānijā, kā rezultātā spēj piedāvāt dažādus tulkošanas pakalpojumus 150 valodās.