Sertifikāts

Maksātspējas sertifikāti kļuvuši par nozīmīgu atpazīstamības zīmi stabiliem un perspektīviem uzņēmumiem Eiropā. Beidzot arī Latvijā jebkurš uzņēmums var iegūt šāda veida sertifikātu, ja atbilst CrefoCert maksātspējas standarta kritērijiem. CrefoCert sertifikāts tiek piešķirts uz vienu gadu, kam var atkārtoti pieteikties termiņa beigās.

Kas ir
CrefoCert?
Kāpēc vajag
CrefoCert?
CrefoCert Standarts

Kas ir
CrefoCert?

Uzņēmumam CrefoCert sertifikāts ir stabilitātes un kvalitātes zīme, kas palīdzēs nostiprināt pozīcijas konkurentu vidū un uzlabot uzņēmuma reputāciju. Tā, piemēram, Lietuvā līdzīgu maksātspējas sertifikātu iegūst vidēji 1000 uzņēmumi gadā, kas atzinīgi novērtējuši sertifikāta lietderību biznesa attīstībā.

Būtiski, ka uzņēmumu novērtēšanu veic neatkarīgs un profesionāls uzņēmums, izmantojot objektīvu un precīzu vērtējumu, kas izstrādāts sadarbībā ar Creditreform Risk Management Vācijā. CrefoCert sertifikātu piešķir SIA CREFO Rating, kas ir SIA Creditreform Latvija grupas uzņēmums. No 2011.gada SIA CREFO Rating ir arī licencēts Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistra datu atkalizmantotājs, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi uzņēmumu datubāzei Latvijā — www.crediweb.lv.

CrefoCert.lv mājas lapa ir platforma, kurā iegūt informāciju par visiem sertificētajiem uzņēmumiem un aktualitātēm par CrefoCert sertifikātu. Tā ir iespēja viegli un ērti izvērtēt jūsu izvēlēto sadarbības partneri, jo CrefoCert sertifikāts apliecinās uzņēmuma stabilitāti un spēju izpildīt finanšu saistības.

Kāpēc vajag
CrefoCert?

Pēc esošajiem aprēķiniem tikai 5% Latvijas uzņēmumu atbilst CrefoCert sertifikāta iegūšanas kritērijiem, tāpēc tas ir īpašs izcilas maksātspējas apliecinājums konkurentu vidū. Uzņēmumam, kas ieguvis CrefoCert sertifikātu, tā ir kvalitātes zīme, ko izmantot komunikācijā ar sadarbības partneriem, potenciālajiem klientiem un medijiem.

Globālās ekonomikas apstākļos, kad informācijas daudzums arvien pieaug, sertifikāts ir ērts un vienkāršs veids kā prezentēt uzņēmuma stabilitāti un spēju pildīt finanšu saistības dažādās darījumu sarunās, konkursos un starptautiskos sadarbības projektos.

Maksātspējas sertifikāts ir atpazīstams Latvijā un citās valstīs visā pasaulē, tāpēc tā iegūšana var palīdzēt potenciālajiem klientiem un citām iesaistītajām pusēm izvēlēties tieši Jūsu uzņēmumu kā atbildīgu un stabilu sadarbības partneri.

CrefoCert
Standarts

Sertifikācijas procesā tiek izmantota detalizēta finanšu datu analīze, riska klases un CrefoScore* indeksa aprēķini, kas attiecīgi atspoguļo maksātspējas rādītājus. Unikālā metodoloģija izstrādāta sadarbībā ar Creditreform Risk Management Vācijā, nodrošinot automatizētu un objektīvu uzņēmuma maksātspējas izvērtēšanu.

Finanšu datu analīzē tiek izmantoti daudzveidīgi rādītāji, piemēram, uzņēmuma strukturālie dati (darbinieku skaits, uzņēmuma vecums, juridiskā forma u.c.), uzņēmējdarbības nozares riska indikatori, PVN maksātāju reģistra informācija, Creditreform kredītvēstures datubāze, informācija par maksātnespējas, likvidācijas, reorganizācijas un citiem procesiem.

Vairāk par CrefoCert Standartu lasiet šeit

CrefoCert saņemšana

CrefoScore ≤ 250
Riska klase ≤3
Uzņēmums ir reģistrēts vizmaz 1 gadu
Detalizētā finanšu datu analīzē nav konstatēti būtiski kredītrisku draudi.

CrefoScore ≤ 200 pēdējos 2 gadus
Riska klase ≤ 2 pēdējos 2 gadus
Detalizētā finanšu datu analīzē nav konstatēti būtiski kredītrisku draudi.

Sertifikāta piedāvājumā ietilpst:
  • CrefoCert sertifikāts uz gadu

  • CrefoCert sertifikāta ierāmēts oriģināls

  • Sertifikāta online zīmogs

  • Ieraksts starptautiskajās kredītizziņās

  • Atzīme CrediWeb uzņēmuma profilā

  • Iespēja tulkot sertifikātu vairākās valodās

  • Uzņēmuma logo ar linku uz mājas lapu un īss uzņēmuma apraksts crefocert.lv

  • Papildus publicitāte sociālajos medijos