Jaunumi

18.12.2013.

Jauni CrefoCert GOLD ieguvēji!

Apsveicam jaunos CrefoCert Gold ieguvējus! Pēdējās nedēļas laikā sertifikātu ieguvuši 4 dažādi uzņēmumi:

*SIA "Norma - S", kas ir būvniecības nozares uzņēmums;

*SIA "V.O.V.A." - viens no lielākajiem apakšveļas ražošanas uzņēmumiem Latvijā ar 20 gadu pieredzi;

*SIA "VENGO" - vairumtirdzniecības, loģistikas un ražošanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecību;

*SIA "Monilaite-Thomeko" - ražošanas un ēdināšanas iekārtu tirgotājs un servisa apkalpotājs. Apsveicam visus uzņēmumus!05.12.2013.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas SIA "ARTELEKTRO"!

2005. gadā dibinātais uzņēmums nodarbojas ar zemsprieguma sadaļu ražošanu un tirdzniecību. Līdztekus galvenajam darbības virzienam, papildus tiek piedāvāti produkti, kas nodrošina elektroenerģijas pārvadi un nepārtrauktību. Visi produkti ir starptautiski sertificēti un pārbaudīti.04.12.2013.

Pirmais uzņēmums Siguldas novadā AS "Siguldas Būvmeistars" ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

AS „Siguldas Būvmeistars” 20 gadus veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū trīs nozarēs - būvniecība, būvmateriālu ražošana un tirdzniecība.04.12.2013.

SIA "Kurzemes sēklas" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu!

Uzņēmumi aktīvi piesakās CrefoCert sertifikātiem. Šonedēļ jau trešais uzņēmums - SIA "Kurzemes sēklas" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu, kurš ir pirmais sertifikāta saņēmējs Talsu novadā. SIA "Kurzemes sēklas" uzņēmuma vēsture aizsākas jau 1948.gadā, mūsdienās piedāvājot gan kvalitatīvus produktus Latvijā un ārzemēs, gan izglītojot dārzkopjus.03.12.2013.

Transporta uzņēmums SIA „Miandum" ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

SIA „Miandum” jau kopš 1991.gada nodrošina operatīvas sadzīves preču un pārtikas produktu kravu piegādes Latvijā un Baltijā, kā arī piedāvā pasažieru transporta pakalpojumus.