Jaunumi

13.05.2019.

SIA XTM saņem CrefoCert kvalitātes apliecinājumu!

CrefoCert sertifikāts ir kvalitātes zīme uzņēmumam, apliecinot tā stabilitāti un spēju pildīt finanšu saistības.

XTM ir starptautiska kompānija ar plašu pieredzi dažāda veida betona konstrukciju izgatavošanā, sākot no pamatu celtniecības līdz tiltu būvei un daudzstāvu ēkām ar sarežģītu dizainu. Uzņēmums ir dibināts 1997. gadā un nodrošina vairāk kā 150 darba vietas.

Apsveicam un vēlam turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

08.05.2019.

SIA “TOODE” saņem kvalitātes un ilgtermiņa stabilitātes zīmi CrefoCert!SIA TOODE ieguvis starptautiski atzītu stabilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert.

Uzņēmuma konkurētspēju raksturo ne tikai spēja ražot tirgū pieprasītas augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, bet arī savlaicīgi veikt piegādes un norēķinus. SIA TOODE ir pierādījis sevi kā stabilu un maksātspējīgu uzņēmumu ilgtermiņā un atbilst CrefoCert augstajiem vērtēšanas kritērijiem.

Uzņēmums Latvijas tirgū pastāv jau kopš 1999.gada 17.februāra SIA TOODE ir uzņēmums ar starptautisku pieredzi, kas tiek pārstāvēts Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Somijā.

TOODE piedāvā tērauda jumtu un sienu materiālus, lietusūdens noteksistēmas, papildelementus - locījumus no tērauda, jumta kāpnes, sniega barjeras, jumta tiltus, profesionālos skārdnieka instrumentus u.c. SIA TOODE mērķis ir piedāvāt kvalitatīvu produkciju klientiem, tāpēc materiāls tiek iepirkts no Zviedrijas koncerna SSAB un Somijas koncerna Rautaruukki, kas ir vieni no lielākajiem augstvērtīga tērauda ražotājiem Eiropā.

Apsveicam un vēlam jaunus sadarbības partnerus, un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

08.05.2019.

SIA "IMPRO CEĻOJUMI" pievienojas CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam!

SIA IMPRO CEĻOJUMI ir ieguvis starptautiskajā biznesa vidē atzīto maksātspējas sertifikātu CrefoCert. Sertifikāts apliecina SIA IMPRO CEĻOJUMI ilgtermiņa stabilitāti, izcilu maksātspēju, kā arī nodrošina uzticama un atbildīga partnera reputāciju.

Populārākais atvaļinājuma pavadīšanas veids noteikti ir ceļošana ne tikai pa Latviju, bet arī uz ārvalstīm. IMPRO piedāvā ceļojumus uz 112 dažādām pasaules valstīm. Uzņēmums dibināts 1994. gada 19. decembrī. Šobrīd IMPRO CEĻOJUMI nodarbina vairāk kā 100 darbiniekus un gada apgrozījums sastāda vairāk kā 11 milj. EUR.

Apsveicam un vēlam jaunus galamērķus un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

08.05.2019.

SIA “Siltumbūve” saņem CrefoCert maksātspējas sertifikātu!

Uzņēmums dibināts 2014.gadā un ir pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri. To apliecina arī CrefoCert sertifikāts.

Uzņēmuma galvenie darbības veidi ir siltumtrašu, tehnoloģisko un rūpniecisko cauruļvadu metināšana un montāža, iekārtu montāža, apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montāža, kā arī remonta/avārijas darbu veikšana šajās nozarēs. Ir pieredze industriālo ēku būvniecībā, īpaša uzmanība tiek vērsta uz detaļām un pasūtītāja vēlmēm. Profesionāla pieeja darbu izpildē, kā arī augsts atbildības līmenis beigās ļauj radīt produktus, ar kuru lepojas pasūtītāji, izpildītāji un gala lietotāji.

Apsveicam un vēlam jaunus sadarbības partnerus, un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

08.05.2019.

SIA OT Transport – CrefoCert sertifikāta ieguvējs!

SIA OT Transport ieguvis izcilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert!

SIA OT Transport specializējas starptautiskos kravu pārvadājumos pa autoceļiem, gaisā un ūdenī. Profesionālas zināšanas loģistikas jomā ļauj OT Transport aptvert plašu klientu loku ne tikai uz sauszemes, bet arī ūdenī un gaisā. Rīgas Ostas ģeogrāfiski izdevīgā novietojuma dēļ, jūras kravu pārvadājumi ir viens no galvenajiem uzņēmuma biznesa virzieniem.

Apsveicam un vēlam jaunus sadarbības partnerus, un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!