Jaunumi

31.07.2018.

CrefoCert GOLD saņem SIA ALD Automotive

Jūlijā izcilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert GOLD saņēmis SIA ALD Automotive! CrefoCert sertifikāts ir kvalitātes zīme uzņēmumam, apliecinot tā stabilitāti un spēju pildīt finanšu saistības.

ALD Automotive ir uzticams biznesa partneris autoparku finansēšanas un apkalpošanas jomā. Kā no autoražotājiem neatkarīgs piegādātājs ALD Automotive izvēlēsies jums piemērotas uzņēmuma automašīnas, kā arī plašu iekļauto pakalpojumu klāstu, nodrošinot jūsu mobilitāti. ALD Automotive parūpēsies par visu, sākot ar atbalstu automašīnas izvēles procesā, apkopju, apdrošināšanas gadījumu un citu pakalpojumu administrēšanu ikdienā, līdz dažādu atskaišu nodrošināšanai.

Apkalpojot vairāk nekā 1,5 miljonu transportlīdzekļu lielu autoparku, ALD Automotive globāls līderis autoparku finansēšanas un vadības jomā. Ilga pieredze apvienojumā ar profesionalitāti un pakalpojumu kvalitāti vairāk nekā 50 gadu garumā, 6300 darbinieku, kuru mērķis ir augsta klientu apmierinātība.

ALD Automotive piedāvā autoparku vadības un ilgtermiņa auto nomas risinājumus uzņēmumiem 43 valstīs.


31.07.2018.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas AS SIROWA RĪGA!


“SIROWA Rīga” ir vadošā privātklīnika Latvijā, kurā strādā pieredzes bagātākie zobu implantu speciālisti un zobārsti. Klīnikas speciālisti aktīvi iesaistās sabiedrības veselības veicināšanā, izglītošanā, kā arī rīko apmācības un pieredzes apmaiņas zobārstniecības speciālistiem Latvijā un Baltijas valstīs. Klīnika ir dibināta 1994. gadā un ir kompānijas “SIROWA Rīga” sastāvdaļa. Tieši “SIROWA” bija viena no pirmajām augstākā līmeņa klīnikām, kas Baltijas valstīs ieviesa Eiropas līmeņa stomatoloģijas standartus, un sāka attīstīt zobu implantāciju, protezēšanu, mutes dobuma ķirurģiju. Šo gadu laikā klīnikas speciālistiem ir izdevies izveidot pakalpojumu klāstu, kas pilnībā atbilst Eiropas attīstītāko zobārstniecības klīniku sniegumiem.

SIROWA Group ir oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs vadošās profesionālās matu kosmētikas zīmoliem – Wella Professionals, System Professional, Londa Professional, Sebastian Professional un Nioxin.

Sirowa Group aktīvi darbojas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Polijā un Vācijā. Baltijas valstīs, Polijā un Somijā mums ir uzņēmumi, kas nodrošina tirdzniecības un mārketinga pakalpojumus mūsu sadarbības partneriem- produktu ražotājiem.Vācijā netālu no Frankfurtes pie Mainas, pilsētas Selters-Eisenbach centrā mums ir savs loģistikas centrs. 1993. gadā Lietuvā Dr.H.Jürgen Warzecha (dzimis 1958. gadā, Vācijā) dibināja pirmo Sirowa Group uzņēmumu.

2003. gadā SIROWA Group paplašināja savu darbību uz Somiju atverot pārstāvniecību Zobārstniecības materiālu un Farmācijas produktu izplatīšanai. Kopš 2006. gada SIROWA strādā ar vienu centrālu Baltijas noliktavu. Baltijas kosmētikas noliktava atrodas Tallinā, bet Baltijas farmācijas noliktava atrodas Viļņā. Tā kā SIROWA ir viens no vecākajiem uzņēmumiem Baltijas tirgū, vārds SIROWA ir atpazīstams. Daudzi, kas sākuši strādāt SIROWā un vēlāk savas karjeras turpinājuši citos uzņēmumos ir sasnieguši augstas pozīcijas, līdz noteiktam līmenim pateicoties viņu apmācībām SIROWā.

Šobrīd SIROWA Group nodarbina vairāk kā 350 darbiniekus un gada apgrozījums sastāda aptuveni 60 milj. EUR. 2008. gadā SIROWA kopā ar Scandinavian cosmetics no Zviedrijas (Scanco) uz 50 pret 50 pamata nopirka Nordic Cosmetics Somijā un 2009. gadā- SIROSCAN Polijā.

26.07.2018.

CrefoCert GOLD saņem SIA Torensberg

SIA "TORENSBERG" veic pilna spektra celtniecības darbus no to uzsākšanas brīža līdz objekta nodošanai ekspluatācijā. Ar katru uzņēmuma klientu Torensberg strādā individuāli - nodrošinot individuālu un rūpīgu pieeju, kā arī ņemot vērā klienta vēlmes piemeklē katram klientam izdevīgāko risinājumu.

Kvalitatīvai un veiksmīgai projektu realizācijai klientus nodrošina ar profesionāliem projektu vadītājiem un prasmīgiem celtniekiem un citiem speciālistiem, kas klientam garantē veikto darbu kvalitāti.

Uzņēmums nodarbojas ar celtniecības darbiem, elektromontāžas darbiem, santehniskajiem un ventilācijas darbiem, kā arī galdniecību. SIA „TORENSBERG” galdniecības cehs piedāvā izgatavot augstvērtīgas mēbeles, kāpnes, virtuves un veikt citus galdniecības darbus pēc individuāla pasūtījuma.


25.07.2018.

Apsveicam SIA Göllner Spedition ar CrefoCert iegūšanu!

Göllner Spedition filiāle Rīgā darbojas no 1996. gada 30. maija. Göllner Grupa šobrīd ar 280 darbiniekiem un 70 kravas mašīnām rūpējas par kravu piegādi visā pasaulē.

Uzņēmums attīstījies un pārtapis par visu Eiropu aptverošu loģistikas grupu ar vairākiem patstāvīgiem birojiem Vācijā, Lietuvā, Latvijā, Polijā, Krievijā, Igaunijā, Baltkrievijā un Ukrainā.

Apsveicam SIA Göllner Spedition ar sertifikāta iegūšanu!


24.07.2018.

SIA SLO LATVIA viennozīmīgi kvalificējas augstākajā un drošākajā – Biznesa klasē

SIA SLO LATVIA darbības pamatvirziens ir elektromateriālu, telekomunikāciju un drošības sistēmu materiālu vairumtirdzniecība, šo nozari pārstāv kopš 2000. gada.

SIA SLO LATVIA klienti ir elektromontāžas uzņēmumi, būvniecības kompānijas, ražotāji, valsts un pašvaldību iestādes, mazumtirdzniecības uzņēmumi, veikali un utml.

Saviem klientiem SIA SLO LATVIA nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti, plašu preču klāstu un profesionālu servisu. Ērtākai klientu ikdienai, piedāvā veikt iepirkšanos internetveikalā www.slo.lv. SIA SLO LATVIA nepārtraukti rūpējas par enerģijas taupošu produktu popularizēšanu sabiedrībā. Ar savu partneru starpniecību, uzņēmums nodrošina efektīvu elektrotehnisko produktu un izlietotā iepakojuma šķirošanu, savākšanu un pārstrādi.

SLO LATVIA, SIA ietilpst starptautiskā uzņēmumu koncernā SONEPAR, kas ir lielākais elektromateriālu vairumtirgotājs Eiropā ar gada apgrozījumu 21.6 miljardi EUR (2017), pārstāvot 44 valstis ar 167 strādājošiem uzņēmumiem un 2800 filiālēm.

Apsveicam SLO Latvia ar sertifikāta iegūšanu!