Jaunumi

24.10.2013.

SIA Vispool ieguvis CrefoCert sertifikātu!

Vispool, pielietojot unikālo Marmoryl tehnoloģiju, no akmens masas ražo dažāda tipa vannas, arī izlietnes, dušas paliktņus u.c. Pirmā kvalitatīvā akmens masas vanna pēc unikālās Marmoryl tehnoloģijas Vispool ražotnē tapa 2000. gadā. Tie bija vairāki savas jomas speciālisti, kas pēc vairāku gadu darbības starptautisku uzņēmumu paspārnē apvienojās ar vienu kopīgu mērķi – radīt savu prestižu Latvijas zīmolu.


11.10.2013.

Apsveicam SIA RUBATE ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu!

SIA "RUBATE" galvenās darbības sfēras kopš 1996.gada ir iekšējo un ārējo inženiertīklu montāža un ceļu, ielu, laukumu būve un rekonstrukcija. Uzņēmumā nodarbināti 130 darbinieki, galvenokārt, Vidzemē un Latgalē. Kvalificēti un mērķtiecīgi darbinieki, pieredzējuši sadarbības partneri un mūsdienīgas tehnoloģijas palīdzējušas biznesa attīstībā, šobrīd demonstrējot arī augstus maksātspējas rādītājus.


08.10.2013.

Apsveicam SIA LMT Retail & Logistic ar CrefoCert GOLD!

CrefoCert GOLD sertifikātu ieguvis Latvijas Mobilais Telefons meitas uzņēmums LMT Retail & Logistic, kas nodrošina telekomunikāciju produktu un pakalpojumu mazumtirdzniecības pakalpojumus, kā arī ierīču garantijas un pēcgarantijas servisu. LMT šobrīd ir jau 70 klientu apkalpošanas centri un veikali visā Latvijā, kas ir plašākais mobilo sakaru klientu servisa tīkls valstī.

08.10.2013.

SIA „ZetCOM” - CrefoCert GOLD ieguvējs!

CrefoCert GOLD sertifikātu ieguvis SIA „ZetCOM”. Jau 11 gadus Latvijas tirgū uzņēmums piedāvā zemcenu mobilo sakaru zīmolu AMIGO, nodrošinot kvalitatīvus un ikvienam pieejamus telekomunikāciju pakalpojumus. AMIGO pakalpojumu kvalitātes pamatā ir plašais LMT tīkla pārklājums, kas aptver 99% Latvijas teritorijas.


07.10.2013.

Latvijas Mobilais Telefons ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu!

LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Jau vairāk nekā 93% Latvijas teritorijas ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets – tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām. LMT ir pirmais un vienīgais mobilo sakaru operators, kas klientiem piedāvā arī moderno 4G tīklu ar visātrāko mobilo internetu. Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši vairāk nekā 300 miljonus latu. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. Kā augsts novērtējums LMT darbam ir daudzie apbalvojumi. LMT ir Uzņēmumu Reputācijas topa līderis un atrodas arī Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topa augšgalā.


03.10.2013.

Tiltu būvnieks "Viadukts" iegūst CrefoCert GOLD sertifikātu!

Pirmais uzņēmums no Jēkabpils SIA "VIADUKTS" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu, kurš savu darbību uzsācis 1948.gadā! Apsveicam! Galvenais SIA "VIADUKTS" nodarbošanās virziens ir autoceļu, dzelzceļu, gājēju tiltu, ceļu pārvadu, tuneļu, ēku un rūpniecības būvju celtniecība un rekonstrukcija. Uzņēmums uzbūvējis vairākus labi pazīstamus tiltus Latvijā,Lietuvā un Kaļiņigradas apgabalā, piemēram, pirmo tiltu no vieglbetona dzelzsbetona uz trases Rīga - Ainaži.