Jaunumi

21.03.2018.

SIA ArcoFire saņēmis kvalitātes un ilgtermiņa stabilitātes zīmi CrefoCert

SIA ArcoFire ir Baltijas valstu vadošais Ugunsdzēsības sistēmu komponenšu un risinājumu piegādātājs. Oficiāli pārstāvot pasaules vadošos ražotājus, SIA ArcoFire ir kļuvis par nozīmīgu tirgus spēlētāju gan Latvijā gan ārpus valsts robežām, par ko liecina ar vien pieaugošie eksporta apjomi.

SIA ArcoFire piedāvā Ugunsdzēsības Sprinkleru, Smalki izsmidzināta ūdens, Putu, Gāzes, Aerosola sistēmas. Nodrošinam arī speciālos ugunsdrošības risinājumus autotransportam un komerciālām virtuvēm. Profesionālas konsultācijas un normatīviem atbilstoša sertifikācija.

21.12.2017.

Ļoģistikas uzņēmums SIA ZOND MARINE ir ieguvis maksātspējas apliecinājumu!

Ģimenes uzņēmums ZOND tika dibināts 2012. gadā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir loģistika, biroju un noliktavu telpu noma, kuģu remonts un kuģu piegāde dažādās pasaules malās. Uzņēmuma ZOND darbinieki ir sertificēti profesionāļi savā jomā. Izstrādājot starptautisko biznesa tīklu un apgūstot jaunus tirgus, uzņēmums ir apņēmies nodrošināt visiem saviem klientiem un partneriem labāku kvalitāti un ātrākus risinājumus.

21.11.2017.

Transporta uzņēmums SIA LATBUS ir ieguvis CrefoCert sertifikātu!

SIA “LATBUS” ir transporta uzņēmums, kas dibināts 2007.gadā. Uzņēmums sniedz pilna servisa kravu pārvadājumus, kravu ekspedīcijas un transporta pakalpojumus. Uzņēmums piedāvā dažāda veida kravu pārvadājumus, kas ietver dažādu transporta veidu un infrastruktūru izmantošanu, nodrošinot gan iekšzemes kravu piegādes, gan starptautiskas, steidzamas kravu piegādes.

14.01.2016.

Vadošais fitnesa risinājumu uzņēmums ieguvis CrefoCert sertifikātu!

Vadošā fitnesa risinājumu kompānija Baltijas valstīs un Somijā. Gfitness sniedz konsultācijas, izstrādā un aprīko sporta klubus, trenažieru zāles, ka arī rehabilitācijas centrus.
Gfitness piedāvā: trenažierus, sporta uzturu, fitnesa aksesuārus, boulinga inventāru, grīdas segumus, sporta diagnostikas aparatūru, profesionālas skaņas un gaismas sistēmas, skvošu, SPA aprīkojumu u.c. Uzņēmums vienmēr atvērts visam jaunajam un var palīdzēt realizēt vispārdrošākās ieceres.

06.11.2015.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas AS "DIGITAL MIND"!

AS "DIGITAL MIND" - jau vairāk nekā 10 gadus, ieviešot modernas informācijas pārvaldības tehnoloģijas, palīdz organizācijām radīt efektīvāku darba vidi un iegūt konkurences priekšrocības. Digital Mind ir padomdevējs jautājumos par uzņēmuma satura vadību (ECM), biznesa procesu vadību un automatizāciju (BPM), kā arī uzņēmuma mobilitāti un biznesa analītiku (BA).01.03.2014.

Februāris noslēdzies ar 3 jauniem sertificētiem uzņēmumiem

Februāra pēdējo nedēļu laikā par CrefoCert ieguvējiem kļuvušas sekojošas kompānijas:

*SIA "FARO IG" - uzņēmums, kas jau varāk kā desmit gadus nodarbojas ar dažādu ķīmisko vielu tirdzniecību gan pārtikas, gan nepārtikas rūpniecībai

*SIA "TSC DUALS" -auto piederumu un auto ķīmijas produktu lieltirgotava, kura piegādā preces pa visu Latviju. Preču klāstā ir pārstāvēti vairāk nekā 25 autopreču ražotāji no Vācijas, Anglijas, Polijas, Bulgārijas, ASV, Somijas, Spānijas, Ķīnas, Lietuvas, Kanādas un Latvijas.

*SIA "JLD" - uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: apstādījumu projektēšana, ierīkošana, kopšana, zāliena pļaušana; ceļu un laukumu bruģēšana; rotaļu laukumu projektēšana, ierīkošana, uzkopšana; transporta pakalpojumi; beramkravu materiālu piegāde (melnzeme, smilts, šķembas, mizu mulča); sniega tīrīšana ziemā; rudens lapu izvešana.

Apsveicam jaunos CrefoCert ieguvējus!13.02.2014.

Februārī jauni CrefoCert ieguvēji dažādās nozarēs

Februārī uzņēmumi aktīvi piesakās CrefoCert sertifikāta iegūšanai. Jaunākie sertificētie uzņēmumi Latvijā:

*SIA "M.E. LAT-LUX" - dibināts 1992. gadā kā Latvijas - Dānijas kopuzņēmums. Darbības sākumā uzņēmums nodarbojās ar pasažieru un kravas mikroautobusu tirdzniecību un remontu. Pašreiz ir oficiālais SETRA autobusu ģenerālspārstāvis Latvijā.

* SIA "ĀRES J & T" - kokapstrādes uzņēmums no Viesītes novada, kas latvijas tirgū sekmīgi darbojās jau vairāk kā 20 gadu.

*SIA "FILUET BALTICA LTD." - starptautiska loģistikas pakalpojumu kompānija, kura apkalpo un piedāvā dažāda veida produktus, kurus izplata ar tiešās pārdošanas palīdzību. Pārstāv Herbalife un citu tiešās pārdošanas produkciju.

*SIA "BALTIJAS EKSPOSERVISS" - Kompānija veiksmīgi darbojas izstāžu jomā kopš 1999 gada. Jau vairāk nekā 10 gadus saviem klientiem tiek sniegti jebkādi pakalpojumi, kas saistīti ar piedalīšanos izstādēs.

*SIA "MC" - degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Kurzemē, kurš pastāv jau kopš 1991.gada un ieņem stabilu vietu Latvijas degvielas tirgū.31.01.2014.

2014. gada janvāris - ražīgs mēnesis CrefoCert ieguvēju skaitā!

Noslēdzot gada pirmo mēnesi, vērojama liela aktivitāte sertificēto uzņēmumu vidū. Līdz janvāra beigām sertificējušies 11 uzņēmumi, jaunākie CrefoCert ieguvēji:

*SIA "VILEVI" - ugunsdrošības, pirmās palīdzības aptieciņu kā arī signalizāciju ierīkotājs

*SIA "Hanzas Elektronika" - Ogres uzņēmums, kas nodarbojas ar elektrotehnikas ražošanu Eiropas tirgum, katru gadu pastāvīgi nodarbinot ap 100 darbinieku.

*SIA "LATAUTOAVIA" - lidostu un gaisa tehnikas apkalpošanas uzņēmums.

*SIA "SERVISS-E" - Kopš 1992.gada uzņēmums, kas veidots uz bijušās Liepājas Lauktehnikas E-grupas tehnikas un traktoru apkopes stacijas bāzes, nodarbojas ar traktoru, graudu kombainu, lauksaimniecības tehnikas un rezerves daļu tirdzniecību, kā arī remonta pakalpojumiem.

*SIA "AGROTEHNIKA" - pirmais CrefoCert ieguvējs no Kuldīgas, kas nodarbojas ar lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu, Ford automašīnu rezerves daļu, akumulatoru, dārzkopības un lopkopības preču tirdzniecību.

*SIA "Gāze Komunālserviss" - Cauruļvadu, apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanas uzņēmums.

Apsveicam jaunos CrefoCert īpašniekus!17.01.2014.

2014. gada pirmie sertificētie uzņēmumi

Jaunais gads iesācies ar lielu rosību uzņēmumu aktivitātē - tie aktīvi piesakās iegūt maksātspējas sertifikātu CrefoCert. Gada pirmo nedēļu laikā pieteikušies jau 5 uzņēmumi:

*SIA "BVP", kas ir ir pirmais uzņēmums 2014.gadā, kurš ieguvis CrefoCert sertifikātu! Uzņēmums pazīstams jau kopš 2001.gada, kad tika atvērts pirmais būvmateriālu veikals Jelgavā;

*SIA "Builder Industry" - pirmais uzņēmums no Daugavpils, kurš sertificējies CrefoCert. Uzņēmums strādā būvniecības nozarē;

*SIA "ECO HOUSE INTERNATIONAL" - Jau 15 gadus uzņēmums nodarbojas ar koka karkasu māju, guļbūvju un līmētu būvkonstrukciju ražošanu, kas tiek pārdotas gan Latvijas, gan starptautiskajā tirgū.

*SIA „Attach” - sevi piesaka kā dāmu spēku prezentreklāmā un pasākumu organizēšanā! Panākumi attaisnojas un iegūts CrefoCert sertifikāts, kas apliecina augstus maksātspējas rādītājus, kuriem atbilst tikai 5,8% Latvijas uzņēmumu!

*SIA "Alintek" - Latvijas uzņēmums, kas specializējas autoservisa aprīkojuma, kā arī citu industriālo iekārtu tirdzniecībā.

Apsveicam visus uzņēmumus!18.12.2013.

Jauni CrefoCert GOLD ieguvēji!

Apsveicam jaunos CrefoCert Gold ieguvējus! Pēdējās nedēļas laikā sertifikātu ieguvuši 4 dažādi uzņēmumi:

*SIA "Norma - S", kas ir būvniecības nozares uzņēmums;

*SIA "V.O.V.A." - viens no lielākajiem apakšveļas ražošanas uzņēmumiem Latvijā ar 20 gadu pieredzi;

*SIA "VENGO" - vairumtirdzniecības, loģistikas un ražošanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecību;

*SIA "Monilaite-Thomeko" - ražošanas un ēdināšanas iekārtu tirgotājs un servisa apkalpotājs. Apsveicam visus uzņēmumus!05.12.2013.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas SIA "ARTELEKTRO"!

2005. gadā dibinātais uzņēmums nodarbojas ar zemsprieguma sadaļu ražošanu un tirdzniecību. Līdztekus galvenajam darbības virzienam, papildus tiek piedāvāti produkti, kas nodrošina elektroenerģijas pārvadi un nepārtrauktību. Visi produkti ir starptautiski sertificēti un pārbaudīti.04.12.2013.

Pirmais uzņēmums Siguldas novadā AS "Siguldas Būvmeistars" ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

AS „Siguldas Būvmeistars” 20 gadus veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū trīs nozarēs - būvniecība, būvmateriālu ražošana un tirdzniecība.04.12.2013.

SIA "Kurzemes sēklas" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu!

Uzņēmumi aktīvi piesakās CrefoCert sertifikātiem. Šonedēļ jau trešais uzņēmums - SIA "Kurzemes sēklas" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu, kurš ir pirmais sertifikāta saņēmējs Talsu novadā. SIA "Kurzemes sēklas" uzņēmuma vēsture aizsākas jau 1948.gadā, mūsdienās piedāvājot gan kvalitatīvus produktus Latvijā un ārzemēs, gan izglītojot dārzkopjus.03.12.2013.

Transporta uzņēmums SIA „Miandum" ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

SIA „Miandum” jau kopš 1991.gada nodrošina operatīvas sadzīves preču un pārtikas produktu kravu piegādes Latvijā un Baltijā, kā arī piedāvā pasažieru transporta pakalpojumus.


28.11.2013.

SIA Dokumeds ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

SIA DOKUMEDS ar pārstāvniecībām 7 Eiropas valstīs starptautiskā līmenī piedāvā daudzveidīgus klīniskās izpētes pakalpojumus.


21.11.2013.

Pirmais uzņēmums Dobelē SIA Tenapors ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

Uzņēmums dibināts Dobelē 1991.gadā, un šodien ir lielākais būvķīmijas, sendvičtipa paneļu, arī siltumizolācijas materiālu (tirdzniecības preču zīme TENAPORS) ražotājs Baltijas valstīs. 2007. gadā TENAX nodarbina 240 speciālistu Latvijā un 30 citos reģionos. Vairāk info: www.tenapors.com


01.11.2013.

SIA "LIC Gotus" ieguvis CrefoCert sertifikātu!

SIA "LIC Gotus" ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijā DIY produktu vairumtirdzniecībā, kā arī līmēšanas un hermetizācijas industriālo risinājumu tirdzniecībā. SIA "LIC Gotus" standarts ir ātras, precīzas piegādes, lieliskas produktu zināšanas un teicams apkalpošanas serviss.


24.10.2013.

SIA Vispool ieguvis CrefoCert sertifikātu!

Vispool, pielietojot unikālo Marmoryl tehnoloģiju, no akmens masas ražo dažāda tipa vannas, arī izlietnes, dušas paliktņus u.c. Pirmā kvalitatīvā akmens masas vanna pēc unikālās Marmoryl tehnoloģijas Vispool ražotnē tapa 2000. gadā. Tie bija vairāki savas jomas speciālisti, kas pēc vairāku gadu darbības starptautisku uzņēmumu paspārnē apvienojās ar vienu kopīgu mērķi – radīt savu prestižu Latvijas zīmolu.


11.10.2013.

Apsveicam SIA RUBATE ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu!

SIA "RUBATE" galvenās darbības sfēras kopš 1996.gada ir iekšējo un ārējo inženiertīklu montāža un ceļu, ielu, laukumu būve un rekonstrukcija. Uzņēmumā nodarbināti 130 darbinieki, galvenokārt, Vidzemē un Latgalē. Kvalificēti un mērķtiecīgi darbinieki, pieredzējuši sadarbības partneri un mūsdienīgas tehnoloģijas palīdzējušas biznesa attīstībā, šobrīd demonstrējot arī augstus maksātspējas rādītājus.


08.10.2013.

Apsveicam SIA LMT Retail & Logistic ar CrefoCert GOLD!

CrefoCert GOLD sertifikātu ieguvis Latvijas Mobilais Telefons meitas uzņēmums LMT Retail & Logistic, kas nodrošina telekomunikāciju produktu un pakalpojumu mazumtirdzniecības pakalpojumus, kā arī ierīču garantijas un pēcgarantijas servisu. LMT šobrīd ir jau 70 klientu apkalpošanas centri un veikali visā Latvijā, kas ir plašākais mobilo sakaru klientu servisa tīkls valstī.

08.10.2013.

SIA „ZetCOM” - CrefoCert GOLD ieguvējs!

CrefoCert GOLD sertifikātu ieguvis SIA „ZetCOM”. Jau 11 gadus Latvijas tirgū uzņēmums piedāvā zemcenu mobilo sakaru zīmolu AMIGO, nodrošinot kvalitatīvus un ikvienam pieejamus telekomunikāciju pakalpojumus. AMIGO pakalpojumu kvalitātes pamatā ir plašais LMT tīkla pārklājums, kas aptver 99% Latvijas teritorijas.


07.10.2013.

Latvijas Mobilais Telefons ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu!

LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Jau vairāk nekā 93% Latvijas teritorijas ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets – tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām. LMT ir pirmais un vienīgais mobilo sakaru operators, kas klientiem piedāvā arī moderno 4G tīklu ar visātrāko mobilo internetu. Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši vairāk nekā 300 miljonus latu. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. Kā augsts novērtējums LMT darbam ir daudzie apbalvojumi. LMT ir Uzņēmumu Reputācijas topa līderis un atrodas arī Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topa augšgalā.


03.10.2013.

Tiltu būvnieks "Viadukts" iegūst CrefoCert GOLD sertifikātu!

Pirmais uzņēmums no Jēkabpils SIA "VIADUKTS" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu, kurš savu darbību uzsācis 1948.gadā! Apsveicam! Galvenais SIA "VIADUKTS" nodarbošanās virziens ir autoceļu, dzelzceļu, gājēju tiltu, ceļu pārvadu, tuneļu, ēku un rūpniecības būvju celtniecība un rekonstrukcija. Uzņēmums uzbūvējis vairākus labi pazīstamus tiltus Latvijā,Lietuvā un Kaļiņigradas apgabalā, piemēram, pirmo tiltu no vieglbetona dzelzsbetona uz trases Rīga - Ainaži.


25.09.2013.

Inženiertīklu un ēku būvniecības uzņēmums "Siltums Jums" iegūst CrefoCert Gold!

Apsveicam ar lielisko panākumu, jo tikai 1,5% Latvijas uzņēmumu atbilst CrefoCert Gold maksātspējas standartam! SIA "Siltums Jums" kopš 2005.gada īsteno vērienīgus projektus gan privātiem, gan valsts uzņēmumiem dažādās nozarēs - vispārīgā ēku rekonstrukcija un būvniecība, ārējie un iekšējie inženiertīkli, tīrā ūdens sagatavošana, attīrīšana un uzglabāšana, ūdenstorņu rekonstrukcija, notekūdeņu iekārtu rekonstrukcija, izbūve un paplašināšana.


24.09.2013.

Pirmais uzņēmums no Jelgavas - SIA VIKINGAUTO TRANS iegūst CrefoCert sertifikātu!

Uzņēmums piedāvā profesionālus transporta pakalpojumus Baltijas valstīs, kā arī maršrutos uz Ukrainu, Baltkrieviju un Krieviju. Starptautiskajos kravu pārvadājumos tiek izmantotas uzņēmumam piederošas refrežeratora tipa puspiekabes, pārvadājot preces ar temperatūras režīmu no +25C līdz -25C un bez temperatūras režīma.

16.09.2013.

SIA Kubikmetrs - kokapstrādes uzņēmums no Salacgrīvas ieguvis CrefoCert!

Apsveicam! SIA "Kubikmetrs" dibināts 2005.gadā un no dibināšanas brīža specializējies melnalkšņa, apses un liepas zāģbaļķu pārstrādē. SIA Kubikmetrs nodrošina nemainīgu produktu kvalitāti, precīzus pasūtījumu izpildes termiņus un regulāras piegādes.


12.09.2013.

Apsveicam pirmo uzņēmumu no Salaspils - SIA INOS ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu !

Uzņēmums komplektē ražošanas līnijas un iekārtas no vadošajiem rietumu uzņēmumiem un daudzus no nepieciešamajiem elementiem ražo savā rūpnīcā. Daudzu gadu pieredze kokapstrādes un enerģijas ražošanas iekārtu projektēšanā, tirdzniecībā, uzstādīšanā un apkalpošanā ir ļāvusi izvēlēties labākos materiālus, sadarbības partnerus un piegādātājus, kā arī attīstīt vietējo ražošanu. INOS ir 100% Latvijas uzņēmums.


02.09.2013.

Profesionāls tulkošanas pakalpojumu sniedzējs SIA "HIEROGLIFS" iegūst CrefoCert sertifikātu!

Apsveicam! Gadu gaitā uzņēmums paplašinājis savu darbību, atverot filiāles Rumānijā un Lielbritānijā, kā rezultātā spēj piedāvāt dažādus tulkošanas pakalpojumus 150 valodās.


29.08.2013.

Garšvielu vairumtirgotājs SIA "SAFRĀNS" iegūst CrefoCert!

Garšvielu un pārtikas piedevu vairumtirdzniecības uzņēmums SIA "SAFRĀNS" ieguvis CrefoCert sertifikātu, apliecinot izcilu maksātspējas situāciju. Apsveicam!


27.08.2013.

Medicīnas tehnoloģiju speciālists KJ SERVISS iegūst CrefoCert !

Apsveicam SIA "KJ SERVISS" ar CrefoCert sertifikātu! SIA KJ Serviss pirmo 10 gadu darbības laikā Latvijā sasniedzis stabilu pozīciju mūsdienīgas medicīnas aparatūras tirgū! 2009. gadā uzņēmums tika nominēts konkursā ‘’Gazele’’ kā viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem Latvijā starp 250 labākajām firmām.


22.08.2013.

Kompānija "MAGMA" kvalificējas CrefoCert!

Apsveicam SIA "MAGMA" ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! No neliela ģimenes uzņēmuma SIA MAGMA ir izaugusi par stabilu, drošu, dinamisku un vienu no lielākajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas piedāvā santehnikas, ūdensapgādes un siltumapgādes līdzekļus. Uzzini vairāk www.magma.lv


29.07.2013.

Starptautiskais IT uzņēmums iPRO saņem CrefoCert GOLD!

SIA "iPRO" ir vadošais IT inovāciju ieviesējs Baltijas valstīs, turklāt arī demonstrē izcilus maksātspējas rādītājus, tāpēc apsveicam ar CrefoCert GOLD sertifikāta iegūšanu! iPro komanda viena no pirmajām Baltijā ieviesa tādas pasaulē slavenas tehnoloģijas kā - Ielaušanās novēršanas sistēmas (Intrusion prevention systems), Uzvedības analīze (NBAD), Network Attached Storage (NAS), serveru un darbstaciju virtualizācija, u.c. iPro tehniskā laboratorija nodrošina augstākās kvalitātes SLA Professionalā servisa pakalpojumus saviem klientiem.


29.07.2013.

CrefoCert raksts žurnālā "Latvijas Tirgotājs"

Jaunākajā žurnālā "Latvijas Tirgotājs" lasi par CrefoCert, iepazīsties ar pirmo sertificēto uzņēmumu sarakstu un uzņēmumu pārstāvju komentāriem par jauno maksātspējas sertifikātu Latvijā! Vairāk par žurnālu un tā elektroniskā versija šeit

19.07.2013.

Apkures sistēmu kompānija SIA "REVENITA" kvalificējas CrefoCert!

Apsveicam SIA "REVENITA" ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! Kompānija sevi tirgū pierādījusi kā uzticams partneris, kas nodarbojās ar katlu māju, apkures un ūdensvadu sistēmu montāžu, inžiniertīklu projektēšanu, piegādi un apkopi. Jau vairāk kā 10 gadu laikā uzņēmums strādājis pie lieliem ēku apkures un ūdensvadu sistēmu projektiem!


17.07.2013.

Daudznozaru uzņēmums SIA "JET" iegūst CrefoCert!

SIA "JET" Latvijas tirgū piedāvā gan kopēšanas un biroja tehniku, gan Šveicē ražotos pulksteņus un to servisu veikalos "Ženēva". Papildus uzņēmums piedāvā arī sporta hronometrāžas iekārtas. Ilggadēja pieredze nodrošinājusi veiksmīgu un stabilu uzņēmuma darbību, ko apliecina iegūtais sertifikāts! Vairāk info: www.jet-birojs.lv, www.zeneva.lv un www.sportaserviss.lv


16.07.2013.

SIA "ELPIS" iegūst CrefoCert GOLD sertifikātu! Apsveicam!

SIA "ELPIS" piedāvā plašu medikamentu, medicīnas un bērnu preču, uztura bagātinātāju un ārstnieciskās kosmētikas sortimentu, kopumā apmēram 4500 nosaukumus.2002. gadā saņemtā ražošanas licence dod uzņēmumam tiesības marķēt medikamentus saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.


11.07.2013.

CrefoCert sertifikātu saņem kompānija "Plieņciema 16"

Uzņēmums SIA Plieņciema 16 nodarbojas ar mūsdienīgu ofisa un noliktavu telpu attīstību un apkalpošanu, piedāvājot maksimāli ērtus biznesa nosacījumus saviem klientiem. Tagad ieguvis arī CrefoCert sertifikātu, Plieņciema 16 pierāda saviem partneriem, ka ir stabils uzņēmums.

08.07.2013.

Starptautiskais uzņēmums "VIESSMANN" iegūst CrefoCert!

Viessmann uzņēmumu grupa ir starptautisks apkures tehnikas sistēmu ražošanas līderis. Saviem tirgus partneriem Viessmann piedāvā plašu pakalpojumu paleti, kas viņiem atvieglo ikdienas darbu. Tas ir tehniskā dienesta atbalsts, atbilstošs programmu nodrošinājuma piedāvājums, tai skaitā arī apkures iekārtu projektēšanai, atbalsts reklāmas un pārdošanas veicināšanas jomā. Ar lielu skaitu teicamu izstrādājumu un problēmu risinājumu Viessmann ir kļuvis par vadošo uzņēmumu siltumtehnikas jomā.


05.07.2013.

CrefoCert sertifikāts piešķirts „Merhels Revidenti Konsultanti”

"Merhels Revidenti Konsultanti" piedāvā revīzijas, grāmatvedības, nodokļu un atsevišķus finanšu un vadības konsultatīvos pakalpojumus, orientējoties uz uzņēmumiem, kuri novērtē darba tehniskā izpildījuma atbilstību labākajai starptautiskajai praksei un sagaida augstu apkalpošanas kultūru. Merhels Revidenti Konsultanti ir arī starptautiskā RSM tīkla dalībfirma.


04.07.2013.

Apsardzes un drošības pakalpojumu uzņēmums saņem CrefoCert!

SIA „Taipans” ir viens no pirmajiem apsardzes un drošības pakalpojumu uzņēmumiem, kas ieguvis CrefoCert sertifikātu. No dibināšanas brīža uzņēmums nodrošina klienta objektu tehnisko apsardzi, t.i. reaģēšana uz trauksmēm, kā arī apsardzes un ugunsdrošības sistēmu montāža un apkalpošana. SIA "TAIPANS" veic arī masu pasākumu un personu apsardzi.


04.07.2013.

„Cēsu Alus” pievienojas CrefoCert GOLD ieguvēju sarakstam!

„Cēsu Alus” uzbūvējis vienu no modernākajām alus darītavām Baltijā un kļuvis par vienu no Latvijas alus tirgus līderiem. Jaunā darītava ir lielākais investīciju objekts Vidzemes reģionā. Ilggadējas darbības laikā „Cēsu Alus” saņēmis dažādus Latvijas un starptautiskos apbalvojumus, tagad arī izcilas maksātspējas sertifikātu!


03.07.2013.

Optikas vairumtirgotājs SIA "OPTILAND" iegūst CrefoCert sertifikātu

Apsveicam SIA „OPTILAND” ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! SIA „Optiland” optikas vairumtirdzniecības industrijā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, kuru laikā uzkrāta nozīmīga pieredze biznesa vadībā. Finansiāli stabila darbība nodrošinājusi iespēju saņemt CrefoCert sertifikātu kā izcilas maksātspējas apliecinājumu.


03.07.2013.

SIA „UNIFORTS” iegūst CrefoCert sertifikātu!

Profesionāls apsardzes un detektīvdarbības pakalpojumu uzņēmums SIA „UNIFORTS” uzrādījis lieliskus maksātspējas rādītājus, ierindojoties vienā no augstākajām CrefoScore riska klasēm, tāpēc iegūst CrefoCert sertifikātu uz vienu gadu tāpat kā citi sertificētie uzņēmumi.

27.06.2013.

SIA Jungheinrich Lift Truck - CrefoCert GOLD sertifikāta vērts uzņēmums!

Jungheinrich grupa ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem, kas piedāvā tehniku noliktavai: no palešu ratiņiem, autoiekrāvējiem, līdz pat automātiskām noliktavu sistēmām. Noliktavu tehnikas sfērā Jungheinrich ieņem 1.vietu visā Eiropā. Kopš 1953.gada uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Hamburgā, piedāvā produktus un pakalpojumus "viss iekrāvējam".


25.06.2013.

Knauf - līderis savā nozarē, tagad arī CrefoCert GOLD ieguvējs!

Apsveicam KNAUF ar pievienošanos CrefoCert GOLD sertificēto uzņēmumu sarakstam, kas apliecina izcilu maksātspēju!!! Izaudzis no tradicionāla ģipša ražošanas uzņēmuma, šobrīd Knauf ir viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. Produktu klāstā ietilpst tradicionālās ģipškartona plāksnes, iekšdarbiem un ārdarbiem paredzēti apmetumi, kā arī stikla šķiedras vai putupolisterola izolācijas materiāli.


25.06.2013.

MAN Truck & Bus pārstāvis SIA „AVAR AUTO” - CrefoCert GOLD īpašnieks

Apsveicam SIA „AVAR AUTO” ar CrefoCert GOLD sertifikāta iegūšanu! "AVAR AUTO" ir Vācijas koncerna MAN Truck & Bus oficiālais pārstāvis Latvijā. Kopš 2003. gada uzņēmums nodarbojas jaunu un lietotu MAN kravas automašīnu un autobusu, kā arī speciālās un piekabju tehnikas tirdzniecību.


20.06.2013.

SIA „Baltpapīrs” iegūst CrefoCert sertifikātu!

Apsveicam SIA "Baltpapīrs" ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! SIA „Baltpapīrs” ir kompānija, kas veiksmīgi darbojas B2B tirgū kopš 2006.gada un ir pieteikusi sevi tirgū ar devīzi – "Profesionālie higiēniskie risinājumi jūsu biznesam". CrefoCert sertifikāts ir vēl viens apliecinājums tam, ka „Baltpapīrs” ir stabils un maksātspējīgs uzņēmums!


20.06.2013.

CrefoCert GOLD sertifikāts Ramirent Baltic Rīgas fililālei

Ramirent Baltic Rīgas fililāle pievienojas CrefoCert GOLD sertificēto uzņēmumu sarakstam! Apsveicam! Ramirent grupa ir viens no lielākajiem būvtehnikas nomas uzņēmumiem Eiropā, kas Latvijā darbojas kopš 1997.gada. Uzņēmums nodrošina visa veida būvtehnikas nomu, kā arī piedāvā nomai un pirkšanai betonēšanas veidņus, sastatnes, moduļveida mājiņas, konteinerus un žogus. Klientu ērtībai Ramirent piedāvā arī papildus pakalpojumus – transportu, montāžu un citus!


17.06.2013.

Meklē CrefoCert arī Facebook

Aicinām sekot līdzi CrefoCert aktualitātēm un citām interesantām finanšu un biznesa ziņām mūsu Facebook lapā – CrefoCert @ Facebook

12.06.2013.

CrefoCert sertifikātu iegūst SIA OLGALEK

Apsveicam uzņēmumu SIA „OLGALEK” ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu. SIA «OLGALEK» ir mūsdienīgs, augošs uzņēmums, kura specializācija ir metāla konstrukciju projektēšana, izgatavošana un montāža. Jāpiebilst, ka OLGALEK gadu laikā pierādījis sevi kā stabils un mūsdienīgs uzņēmums, tieši tādēļ tas ir spējis iegūt CrefoCert sertifikātu.


10.06.2013.

CrefoCert atzīme CrediWeb portālā

CrefoCert sertifikāta atzīmi meklē CrediWeb uzziņu portālā, lai atrastu maksātspējīgākos sadarbības partnerus. Crefo Rating ir licencēts Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistra datu atkalizmantotājs, kas piedāvā tiešsaistes piekļuvi uzņēmumu datubāzei Latvijā, nodrošinot savus klientus ar aktuālo informāciju un izmaiņām, kas tiek atjaunotas izmaiņu reģistrēšanas brīdī.


07.06.2013.

SIA "Kreiss" - CrefoCert Gold saņēmējs

SIA "Kreiss" ir Latvijā lielākais īstermiņa realizācijas preču pārvadātājs Eiropas tirgū. Kopš šīs dienas uzņēmums ir arī viens no tiem, kuri ir ieguvuši CrefoCert Gold sertifikātu. Svarīgi piebilst, ka šādam sertifikātam Latvijā var sertificēties vien 1,5% no visiem Latvijas uzņēmumiem.


03.06.2013.

SIA „ECS Baltika” iegūst pirmo CrefoCert standarta sertifikātu

Uzņēmums SIA „ECS Baltika” ir pirmais, kas ieguvis standarta CrefoCert sertifikātu. Uzņēmums Latvijas tirgū pastāv jau vairāk kā 15 gadus, un nodrošina savus klientus ar datortehniku, kā arī kvalitatīvu servisu un ērtu piegādi.

30.05.2013.

Viens no lielākajiem autoriepu tirgotājiem Latvijā - SIA "JUVA" -kvalificējas CrefoCert Gold sertifikātam

SIA "JUVA" kā viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā iegūst CrefoCert Gold sertifikātu. Uzņēmums gadu gaitā pierādījis sevi tirgū, un aizņem vismaz 15 % no autoriepu mazumtirdzniecības Latvijā.


29.05.2013.

A/S „WESS” iegūst pirmo CrefoCert GOLD sertifikātu

Apsveicam akciju sabiedrību „WESS” ar CrefoCert Gold sertifikāta iegūšanu. „WESS” ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas ieguvis starptautiski atpazīstamo CrefoCert sertifikātu, tādējādi apliecinot izcilu maksātspēju un finansiālo stabilitāti konkurentu vidū.