Jaunumi

16.03.2020.

Alfa Laval var lepoties ar teicamu maksātspēju

SIA Alfa Laval atbilst CrefoCert teicamas maksātspējas standartam un var lepoties ar atbildīga sadarbības partnera reputāciju ilgtermiņā.
Alfa Laval darbība pamatojas uz trim galvenajām tehnoloģijām: siltuma apmaiņu, atdalīšanu un šķidrumu apstrādi. Visas trīs tehnoloģijas ir ļoti nozīmīgas rūpniecības uzņēmumiem un Alfa Laval ieņem vadošās pozīcijas pasaules tirgū tehnisko zināšanu jomā. Alfa Laval izstrādājumi tiek pārdoti aptuveni 100 valstīs, no tām vairāk kā 50 valstīs darbojas vietējās pārdošanas struktūras. Uzņēmumam ir 42 lielas ražotnes (22 Eiropā, 10 Āzijā un 8 ASV un 2 Latīņamerikā) un vairāk kā 100 servisa centri.16.03.2020.

CrefoCert saņem SIA "TMVet serviss" – mūsdienīgs veterināro pakalpojumu sniedzējs Kurzemē

SIA “TMVet serviss” 2020. gada martā saņem CrefoCert kvalitātes un stabilitātes apliecinājumu. Uzņēmums kopš dibināšanas brīža ir sevi pierādījis kā uzticamu sadarbības partneri ilgtermiņā ar teicamu maksātspēju. Šobrīd CrefoCert kvalitātes kritērijiem atbilst tikai 5,7% Latvijas uzņēmumu.
2017. gadā Toms Martinsons izveidoja SIA "TMVet serviss", nodrošinot Saldus un citus Kurzemes novadus ar kvalitatīviem veterinārajiem pakalpojumiem lauksaimniecības dzīvniekiem. 2018. gada rudenī tika atvērta mazo dzīvnieku veterinārā klīnika un aptieka, kura pusotra gada laikā ir nemitīgi attīstījusies, nodrošinot iespēju dzīvnieku īpašniekiem saņemt modernus un ātri veicamus diagnostiskos izmeklējumus.
SIA "TMVet serviss" turpinās sevi pilnveidot gan ar zināšanām, gan jaunām tehnoloģijām, pierādot, ka arī Latvijā un tās reģionos dzīvnieki var saņemt augsta līmeņa veterināros pakalpojumus.
Vēlam turpmākus panākumus attīstībā!04.03.2020.

Ursus Forwarding saņem Crefo Cert sertifikātu

Ursus Forwarding ir starptautisks, plaša profila loģistikas pakalpojumu uzņēmums ar vairāk kā 12 gadu veiksmīgu pieredzi un izcilu reputāciju starptautiskajā loģistikas tirgū. Uzņēmums piedāvā starptautiskos auto, jūras, avio un lielgabarīta kravu pārvadājumus, kā arī dažādus loģistikas risinājumus visā pasaulē.

Apsveicam uzņēmumu ar iegūto sertifikātu!18.02.2020.

Magnum Veterinārija atkārtoti saņem CrefoCert kvalitātes zīmi

SIA “Magnum Veterinārija” jau atkal ierindojas to 7,7% Latvijā reģistrēto uzņēmumu vidū, kas saņēmuši CrefoCert kvalitātes zīmi – izcilas maksātspējas sertifikātu! Tas ir apliecinājums SIA “Magnum Veterinārija” izaugsmei un ilgtermiņa stabilitātei!

Magnum Veterinārija Latvijā darbojas jau kopš 2003. gada un ir viens no vadošajiem veterināro zāļu vairumtirgotājiem Latvijā, kas piedāvā visplašāko preču klāstu veterināro pakalpojumu sniegšanai – papildbarības un veterinārās preces lauksaimniecības dzīvniekiem, dezinfekcijas un higiēnas līdzekļus lopkopības fermām, veterinārajām praksēm un klīnikām, zoopreces un lolojumdzīvnieku barību. Uzņēmuma klienti ir veterinārpreču mazumtirdzniecības ķēdes, veterinārās klīnikas un prakses, kā arī daļu produkcijas iespējams iegādāties arī humānajās aptiekās.

VetExpert, Bayer, Hill’s, IDEXX, Boehringer Ingelheim - ir tikai daļa no sabiedrībā labi zināmu veterināro preču ražotāju zīmoliem, kuru oficiālais pārstāvis ir Magnum Veterinārija

Uzņēmumā kopumā strādā 20 darbinieki, kuri ikdienā nodrošina veterināro zāļu pieejamību un nepārtrauktu piegādi, lai veterinārārstiem, rūpējoties par mājdzīvnieku un lauksaimniecības dzīvnieku veselību, būtu pieejami vislabākie produkti un pakalpojumi. Ērtākai veterināro preču iegādei, klientiem ir pieejams internetveikals - www.magnumvet.lv.

Foto: Māris Pāvilsons, SIA “Magnum Veterinārija” valdes loceklis

17.02.2020.

CrefoCert sertifikātu ieguvis būvniecības preču tirgotājs SIA Optimera Latvia

Uzņēmums SIA OPTIMERA LATVIA ir nostiprinājis savas līderpozīcijas Latvijas tirgū, izceļoties ar teicamu maksātspēju starp konkurentiem. OPTIMERA LATVIA CrefoScore ir 155 – teicama maksātspēja jeb 2. riska klase – tā apliecina uzņēmuma ilgtermiņa stabilitāti un norāde, ka uzņēmums ir uzticams sadarbības partneris. SIA OPTIMERA LATVIA jeb Būvniecības ABC ir būvniecības preču tirgotājs ar 25 gadu pieredzi Latvijas tirgū un 350 gadu pieredzi starptautiskajā tirgū Saint-Gobain grupas ietvaros. Saint-Gobain ir lielākais būvniecības materiālu izplatītājs Eiropā ar 4100 veikaliem 24 valstīs, nodrošinot vairāk kā 180 tūkstošus darba vietu.
OPTIMERA LATVIA piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu – būvei, remontam un restaurācijai - augstas kvalitātes preces visdažādākajām gaumēm un pirktspējas līmeņiem, nodrošinot klientus ar videi draudzīgiem produktiem un sniedzot efektīvus un daudzveidīgus pakalpojumus būvniecības nozarē.
OPTIMERA LATVIA nodrošina teju 100 darba vietas Latvijā un ir saglabājusi pieaugoša apgrozījuma tendences arī pērn.

Uzņēmuma teicamas maksātspējas CrefoCert emblēma redzama CrediWeb izziņās, kuras ikdienas kredītvadības procesos izmanto Latvijas lielākie uzņēmumi, kā arī Creditreform starptautiskajās kredītizziņās.26.07.2019.

SIA SLO LATVIA saņem atkārtotu apliecinājumu izcilai maksātspējai!

SLO LATVIA vēl joprojām kvalificējas augstākajā un drošākajā Biznesa klasē un uzrāda izcilus finanšu rādītājus.

SIA SLO LATVIA darbības pamatvirziens ir elektromateriālu, telekomunikāciju un drošības sistēmu materiālu vairumtirdzniecība, šo nozari pārstāv kopš 2000. gada.

SIA SLO LATVIA klienti ir elektromontāžas uzņēmumi, būvniecības kompānijas, ražotāji, valsts un pašvaldību iestādes, mazumtirdzniecības uzņēmumi, veikali un utml.

Saviem klientiem SIA SLO LATVIA nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti, plašu preču klāstu un profesionālu servisu. Ērtākai klientu ikdienai, piedāvā veikt iepirkšanos internetveikalā www.slo.lv. SIA SLO LATVIA nepārtraukti rūpējas par enerģijas taupošu produktu popularizēšanu sabiedrībā. Ar savu partneru starpniecību, uzņēmums nodrošina efektīvu elektrotehnisko produktu un izlietotā iepakojuma šķirošanu, savākšanu un pārstrādi.

Foto: SIA SLO LATVIA valdes locekle Aiga Čapkovska, valdes priekšsēdētājs Valerijs Bariševs26.07.2019.

SIROWA Rīga – vēl joprojām Gold standarts!

Izcilus finanšu rezultātus atkārtoti uzrāda “SIROWA Rīga”, iegūstot CrefoCert Gold sertifikātu! Biznesa vidē CrefoCert Gold apliecina uzņēmuma ilgtermiņa stabilitāti, izcilu maksātspēju un nodrošina uzticama un atbildīga partnera reputāciju.

“SIROWA Rīga” ir vadošā privātklīnika Latvijā, kurā strādā pieredzes bagātākie zobu implantu speciālisti un zobārsti. Klīnikas speciālisti aktīvi iesaistās sabiedrības veselības veicināšanā, izglītošanā, kā arī rīko apmācības un pieredzes apmaiņas zobārstniecības speciālistiem Latvijā un Baltijas valstīs. Klīnika ir dibināta 1994. gadā un ir kompānijas “SIROWA Rīga” sastāvdaļa. Tieši “SIROWA” bija viena no pirmajām augstākā līmeņa klīnikām, kas Baltijas valstīs ieviesa Eiropas līmeņa stomatoloģijas standartus, un sāka attīstīt zobu implantāciju, protezēšanu, mutes dobuma ķirurģiju. Šo gadu laikā klīnikas speciālistiem ir izdevies izveidot pakalpojumu klāstu, kas pilnībā atbilst Eiropas attīstītāko zobārstniecības klīniku sniegumiem.

Foto: Inga Sniega, AS "SIROWA RĪGA" valdes locekle13.05.2019.

SIA XTM saņem CrefoCert kvalitātes apliecinājumu!

CrefoCert sertifikāts ir kvalitātes zīme uzņēmumam, apliecinot tā stabilitāti un spēju pildīt finanšu saistības.

XTM ir starptautiska kompānija ar plašu pieredzi dažāda veida betona konstrukciju izgatavošanā, sākot no pamatu celtniecības līdz tiltu būvei un daudzstāvu ēkām ar sarežģītu dizainu. Uzņēmums ir dibināts 1997. gadā un nodrošina vairāk kā 150 darba vietas.

Apsveicam un vēlam turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

08.05.2019.

SIA “TOODE” saņem kvalitātes un ilgtermiņa stabilitātes zīmi CrefoCert!SIA TOODE ieguvis starptautiski atzītu stabilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert.

Uzņēmuma konkurētspēju raksturo ne tikai spēja ražot tirgū pieprasītas augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, bet arī savlaicīgi veikt piegādes un norēķinus. SIA TOODE ir pierādījis sevi kā stabilu un maksātspējīgu uzņēmumu ilgtermiņā un atbilst CrefoCert augstajiem vērtēšanas kritērijiem.

Uzņēmums Latvijas tirgū pastāv jau kopš 1999.gada 17.februāra SIA TOODE ir uzņēmums ar starptautisku pieredzi, kas tiek pārstāvēts Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Somijā.

TOODE piedāvā tērauda jumtu un sienu materiālus, lietusūdens noteksistēmas, papildelementus - locījumus no tērauda, jumta kāpnes, sniega barjeras, jumta tiltus, profesionālos skārdnieka instrumentus u.c. SIA TOODE mērķis ir piedāvāt kvalitatīvu produkciju klientiem, tāpēc materiāls tiek iepirkts no Zviedrijas koncerna SSAB un Somijas koncerna Rautaruukki, kas ir vieni no lielākajiem augstvērtīga tērauda ražotājiem Eiropā.

Apsveicam un vēlam jaunus sadarbības partnerus, un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

08.05.2019.

SIA "IMPRO CEĻOJUMI" pievienojas CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam!

SIA IMPRO CEĻOJUMI ir ieguvis starptautiskajā biznesa vidē atzīto maksātspējas sertifikātu CrefoCert. Sertifikāts apliecina SIA IMPRO CEĻOJUMI ilgtermiņa stabilitāti, izcilu maksātspēju, kā arī nodrošina uzticama un atbildīga partnera reputāciju.

Populārākais atvaļinājuma pavadīšanas veids noteikti ir ceļošana ne tikai pa Latviju, bet arī uz ārvalstīm. IMPRO piedāvā ceļojumus uz 112 dažādām pasaules valstīm. Uzņēmums dibināts 1994. gada 19. decembrī. Šobrīd IMPRO CEĻOJUMI nodarbina vairāk kā 100 darbiniekus un gada apgrozījums sastāda vairāk kā 11 milj. EUR.

Apsveicam un vēlam jaunus galamērķus un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

08.05.2019.

SIA “Siltumbūve” saņem CrefoCert maksātspējas sertifikātu!

Uzņēmums dibināts 2014.gadā un ir pierādījis sevi kā uzticamu sadarbības partneri. To apliecina arī CrefoCert sertifikāts.

Uzņēmuma galvenie darbības veidi ir siltumtrašu, tehnoloģisko un rūpniecisko cauruļvadu metināšana un montāža, iekārtu montāža, apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu montāža, kā arī remonta/avārijas darbu veikšana šajās nozarēs. Ir pieredze industriālo ēku būvniecībā, īpaša uzmanība tiek vērsta uz detaļām un pasūtītāja vēlmēm. Profesionāla pieeja darbu izpildē, kā arī augsts atbildības līmenis beigās ļauj radīt produktus, ar kuru lepojas pasūtītāji, izpildītāji un gala lietotāji.

Apsveicam un vēlam jaunus sadarbības partnerus, un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

08.05.2019.

SIA OT Transport – CrefoCert sertifikāta ieguvējs!

SIA OT Transport ieguvis izcilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert!

SIA OT Transport specializējas starptautiskos kravu pārvadājumos pa autoceļiem, gaisā un ūdenī. Profesionālas zināšanas loģistikas jomā ļauj OT Transport aptvert plašu klientu loku ne tikai uz sauszemes, bet arī ūdenī un gaisā. Rīgas Ostas ģeogrāfiski izdevīgā novietojuma dēļ, jūras kravu pārvadājumi ir viens no galvenajiem uzņēmuma biznesa virzieniem.

Apsveicam un vēlam jaunus sadarbības partnerus, un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!

18.09.2018.

SIA SCHENKER ar izcilu maksātspēju - uz zemes, jūrā vai gaisā!

Izcila maksātspēja, vairāk kā 100 nodarbinātie Latvijā, darba vietu un apgrozījuma pieaugums ik gadu – CrefoCert Gold maksātpējas sertifikāts apliecina, ka SIA Schenker viennozīmīgi ir ilgtermiņa stabilitātes un atbildīga sadarbības partnera paraugs Latvijas uzņēmēju vidū.

No dzelzceļa un Gotfrīda Šenkera līdz vadošajam loģistikas nodrošinātājam pasaulē – Schenker loģistikas lietpratēju stāsta sākums meklējams tālajā 19. gadsimtā, kad pasaule vēl nevarēja iedomāties, ka DB Schenkers organizēs aptuveni 1200 čartera reisu gadā ar vadošajām aviokompānijām, savienojot bāzes visos kontinentos.

Latvijā SIA Schenker savu darbību uzsāka 1996. gadā.

DB Schenker sniedz visu transporta veidu un loģistikas pakalpojumus darbojoties Deutsche Bahn grupas sastāvā, kurā strādā 88 000 darbinieku vairāk nekā 2000 birojos 130 pasaules valstīs. Ar ikgadēju apgrozījumu 13 miljardi eiro, uzņēmums ir tirgus līderu vidū gan Eiropā, gan pasaulē. DB Schenker ieņem vadošās pozīcijas autotransporta, tehnoloģiju, patēriņa preču, gadatirgu loģistikas, īpašās transportēšanas un īpašo pasākumu jomās.

Ar aptuveni 19 000 darbiniekiem 430 filiālēs DB Schenker ir Eiropas sauszemes transporta līderis. DB Schenker iekšējā uzņēmējdarbības vienība savieno vissvarīgākos ekonomiskos reģionus vairāk nekā četrdesmit Eiropas valstīs ar aptuveni 32 000 regulārajiem ģenerālkravu pārvadājumiem ik nedēļu. Kā viens no gaisa kravu pārvadājumu nozares pionieriem, DB Schenker tagad ir inovatīvu gaisa kravu pārvadājumu koncepciju līderis.

13.09.2018.

SIA "EAST - WEST TRANSIT saņem kvalitātes un ilgtermiņa stabilitātes zīmi CrefoCert GOLD!

Tikai neliels procents Latvijas uzņēmumu atbilst augstiem maksātspējas rādītājiem. SIA EAST – WEST TRANSIT ir izcilas maksātspējas paraugs, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada. Laika gaitā tika nodibināta sadarbība ar valsts akciju sabiedrību "Latvijas Nafta", un turpmāk SIA "EAST - WEST TRANSIT" veic savu darbību zem preču zīmes "Latvijas Nafta".

SIA “EAST WEST TRANSIT” nodarbojas ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību. Latvijas teritorijā atrodas četras SIA „EAST - WEST TRANSIT” naftas bāzes – Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā, Valmierā. Atrašanās vieta ļauj piegādāt degvielu klientam iespējami operatīvi un ekonomiski uz jebkuru vietu Latvijā.

SIA “EAST -WEST TRANSIT” pārraudzībā ir degvielas uzpildes stacijas „Latvijas Nafta”, kurās tiek piedāvāta kvalitatīva degviela, kas atbilst jaunākajiem Eiropas Savienības standartiem. Šo staciju tīklu veido 46 stacijas, kuras darbojas ne tikai Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī un Rēzeknē, bet arī šo pilsētu apkārtnē, tādējādi aptverot visus Latvijas reģionus. Divdesmit četras degvielas uzpildes stacijas piedāvā iespēju iegādāties augstas kvalitātes dīzeļdegvielu lauksaimniekiem. Dīzeļdegviela paredzēta realizēšanai lauksaimniecības produkcijas ražotājam, piemērojot atbrīvojumu no akcīzes nodokļa, ar Lauku atbalsta dienesta atļauju. Pavisam uzņēmumā ir nodarbināti apmēram 350 cilvēki – gan administrācijā, gan apkalpošanas sektorā.

Klientu lokā ir gan mazās zemnieku saimniecības, gan starptautiski pazīstami ražošanas uzņēmumi. Degviela tiek ievesta, sadarbojoties ar naftas pārstrādes rūpnīcām.

*Starptautiski atpazīstamais sertifikāts CrefoCert GOLD ir izcilas maksātspējas apliecinājums un stabilitātes simbols uzņēmumam. Objektīvs un precīzs vērtējums tiek veikts pēc unikālas metodoloģijas, kas izstrādāta sadarbībā ar Creditreform Risk Management Vācijā.

07.09.2018.

Stabils uzņēmums ir maksātspējīgs – Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne

Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne, kurš Latvijā pazīstams vairāk kā piecpadsmit gadus, var lepoties ar izcilas maksātspējas sertifikāta CrefoCert Gold iegūšanu. Uzņēmumā strādā 300 cilvēki, uzņēmuma produkciju tirgo vairāk kā 4000 veikalos un ēdināšanas firmās visā Latvijā. Produkcija tiek eksportēta uz ES valstīm. Izcilas maksātspējas sertifikāts CrefoCert GOLD apstiprina un apliecina, ka Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne ir drošs sadarbības partneris, kurš atbildīgi pilda finanšu saistības.

Uzņēmums iepērk Latvijā audzētus lopus no lielajiem audzētājiem, kas var nodrošināt regulārus apjomus, gaļas kvalitāti un konkurētspējīgu cenu salīdzinot ar Eiropā piedāvāto. Uzņēmuma izdevīgais ģeogrāfiskais izvietojums Latvijas centrālajā daļā Zemgalē - Jelgavas novadā Nākotnē, ir viens no priekšnoteikumiem veiksmīgai sadarbībai gan ar izejvielu piegādātājiem, gan klientiem.

Uzņēmumā tiek ražoti vairāk kā 150 gaļas produktu veidi. Pircēju vidū īpašu popularitāti iemantojuši mājas kūpinājumi. To ražošanas tehnoloģijā tiek pielietotas latviešu tradicionālās paaudžu paaudzēs saglabātās receptes. Ar šo kūpinājumu īpašo aromātu un garšu uzņēmums ir ieguvis pastāvīgu pircēju loku. Īpaši iecienītas ir Mājas desa, Saimnieka gaļa, Azaida gaļa, Jubilāra karbonāde un Nākotnes karbonāde, Senču gaļa, Alpu un Mednieku desiņas, Asins desa. Īsts gardums ir cūkgaļas ”Tradicionālais šašliks” latviešu gaumē.

05.09.2018.

Izcilas maksātspējas sertifikātu saņem DHL Latvia

Izcilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert Gold saņem DHL Latvia. Izcila maksātspēja ir apliecinājums tam, ka DHL Latvia ir atbildīgs sadarbības partneris ilgtermiņā. Uzņēmums ir nostiprinājis savas pozīcijas konkurentu vidū, apliecinot stabilitāti un spēju pildīt finanšu saistības.

DHL ir vadošais globālais zīmols loģistikas nozarē. DHL biznesa vienības piedāvā neierobežotu loģistikas pakalpojumu klāstu – nacionālo un starptautisko paku piegādes, e-komercijas sūtījumu piegādes, sauszemes kravu pārvadājumus, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, noliktavu pakalpojumus un piegādes ķēžu risinājumus. Ar apmēram 360 000 darbinieku vairāk nekā 220 valstīs un teritorijās visā pasaulē, DHL droši un uzticami savieno cilvēkus un uzņēmumus, nodrošinot globālās tirdzniecības plūsmu.

DHL ir apņēmīgi pozicionējies kā „Loģistikas uzņēmums pasaulei” – uzņēmums, kas piemeklē specializētus risinājumus dažādām industrijām, tostarp tehnoloģiju, zinātnes un veselības aprūpes, enerģētikas, automobiļu rūpniecības un mazumtirdzniecības jomās, uzsverot korporatīvo atbildību un nepārspējamu klātbūtni jaunattīstības tirgos. DHL ir daļa no Deutsche Post DHL Group. 2017. gadā grupas ieņēmumi bija vairāk nekā 60 miljardi eiro.

09.08.2018.

SIA Avar Auto saņem CrefoCert GOLD izcilas maksātspējas sertifikātu

Starptautiskajā biznesa vidē maksātspējas sertifikāti ir īpaša kvalitātes zīme, kas apliecina uzņēmuma ilgtermiņa stabilitāti, izcilu maksātspēju, kā arī nodrošina uzticama un atbildīga partnera reputāciju. Uzņēmuma konkurētspēju raksturo ne tikai spēja ražot tirgū pieprasītas augstas kvalitātes preces un pakalpojumus, bet arī savlaicīgi veikt piegādes un norēķinus. SIA Avar Auto - MAN Truck & Bus AG oficiālā pārstāvja Latvijā - CrefoScore vērtējums iepriekšējos divos gados ir bijis ≤ 200, kas ir viens no augstākajiem rādītājiem biznesa segmentā. Tas apliecina, ka SIA Avar Auto ir nostiprinājis savu līderpozīciju Latvijas tirgū un kā finansiāli stabils un drošs sadarbības partneris godam saņem CrefoCert GOLD izcilas maksātspējas sertifikātu.

MAN zīmols Latvijā ienāca pirms 15 gadiem – 2003. gadā, kad SIA “Avar Auto” kļuva par vienīgo oficiālo MAN kravas automašīnu importētāju Latvijā un kopš 2015. gada SIA “Avar Auto” ir arī MAN un NEOPLAN autobusu oficiālais dīleris Latvijā. SIA “Avar Auto” ir arī piekabju un puspiekabju ražotāja Kraker oficiālais pārstāvis Latvijā.

Apsveicam ar iegūto CrefoCert GOLD sertifikātu!


09.08.2018.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas SIA "TOP BALTIC"!

Šobrīd CrefoCert sertifikāta standartam atbilst 5,7% Latvijas uzņēmumu. SIA "Top Baltic" klasificējas šajos 5,7% Latvijas uzņēmumu, un ir pierādījis sevi kā stabils un maksātspējīgs uzņēmums ilgtermiņā.

Daudzu gadu garumā SIA "Top Baltic" ir itāļu makaronu izstrādājumu ražotāja Pasta Zara uzticams partneris. Visu šo gadu garumā Latvijas veikalu plauktos ir vērojama nepārtraukta, kompānijas ar gadsimta vēsturi, produkcijas sortimenta augšana. Pasta ir izgatavota no augstākā labuma cieto šķirņu kviešu miltiem. Katrā makaronu paciņā ir īsta Itālijas garša, smarža un visa pamatā ir mīlestība, ar kādu itāļi izturas pret ēdienu.

SIA "Top Baltic" ir firmas Sud Italia Alimentari SRL ražotās olīveļļas ar tirdzniecības marku "CadelMonte" ekskluzīvs izplatītājs Latvijas teritorijā. Tāpat arī ir plaši pārstāvēta somu kompānijas MYLLYN PARAS produkcija, kas ražo mūsu bērniem gardākās graudaugu pārslas un putras.

08.08.2018.

Stabils uzņēmums ir maksātspējīgs – SIA Steel Tech

SIA Steel Tech ieguvis starptautiski atzītu stabilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert Gold.

Steel Tech ir metāla vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums, kas strādā ar melnā metāla, nerūsējošā tērauda, alumīnija izstrādājumiem. Steel Tech klienti ir metālapstrādes, celtniecības, dizaina un daudzu citu nozaru uzņēmumi. Steel Tech ir dibināts 2009.gadā un pakāpeniski izaudzis metāla realizācijas tirgū, kā uzticams partneris metālprodukcijas piegādātājiem un tā pasūtītājiem.

Apsveicam un novēlam jaunus sadarbības partnerus, un turpmākus panākumus biznesa attīstībā!


31.07.2018.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas AS SIROWA RĪGA!


“SIROWA Rīga” ir vadošā privātklīnika Latvijā, kurā strādā pieredzes bagātākie zobu implantu speciālisti un zobārsti. Klīnikas speciālisti aktīvi iesaistās sabiedrības veselības veicināšanā, izglītošanā, kā arī rīko apmācības un pieredzes apmaiņas zobārstniecības speciālistiem Latvijā un Baltijas valstīs. Klīnika ir dibināta 1994. gadā un ir kompānijas “SIROWA Rīga” sastāvdaļa. Tieši “SIROWA” bija viena no pirmajām augstākā līmeņa klīnikām, kas Baltijas valstīs ieviesa Eiropas līmeņa stomatoloģijas standartus, un sāka attīstīt zobu implantāciju, protezēšanu, mutes dobuma ķirurģiju. Šo gadu laikā klīnikas speciālistiem ir izdevies izveidot pakalpojumu klāstu, kas pilnībā atbilst Eiropas attīstītāko zobārstniecības klīniku sniegumiem.

SIROWA Group ir oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs vadošās profesionālās matu kosmētikas zīmoliem – Wella Professionals, System Professional, Londa Professional, Sebastian Professional un Nioxin.

Sirowa Group aktīvi darbojas Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Polijā un Vācijā. Baltijas valstīs, Polijā un Somijā mums ir uzņēmumi, kas nodrošina tirdzniecības un mārketinga pakalpojumus mūsu sadarbības partneriem- produktu ražotājiem.Vācijā netālu no Frankfurtes pie Mainas, pilsētas Selters-Eisenbach centrā mums ir savs loģistikas centrs. 1993. gadā Lietuvā Dr.H.Jürgen Warzecha (dzimis 1958. gadā, Vācijā) dibināja pirmo Sirowa Group uzņēmumu.

2003. gadā SIROWA Group paplašināja savu darbību uz Somiju atverot pārstāvniecību Zobārstniecības materiālu un Farmācijas produktu izplatīšanai. Kopš 2006. gada SIROWA strādā ar vienu centrālu Baltijas noliktavu. Baltijas kosmētikas noliktava atrodas Tallinā, bet Baltijas farmācijas noliktava atrodas Viļņā. Tā kā SIROWA ir viens no vecākajiem uzņēmumiem Baltijas tirgū, vārds SIROWA ir atpazīstams. Daudzi, kas sākuši strādāt SIROWā un vēlāk savas karjeras turpinājuši citos uzņēmumos ir sasnieguši augstas pozīcijas, līdz noteiktam līmenim pateicoties viņu apmācībām SIROWā.

Šobrīd SIROWA Group nodarbina vairāk kā 350 darbiniekus un gada apgrozījums sastāda aptuveni 60 milj. EUR. 2008. gadā SIROWA kopā ar Scandinavian cosmetics no Zviedrijas (Scanco) uz 50 pret 50 pamata nopirka Nordic Cosmetics Somijā un 2009. gadā- SIROSCAN Polijā.

31.07.2018.

CrefoCert GOLD saņem SIA ALD Automotive

Jūlijā izcilas maksātspējas sertifikātu CrefoCert GOLD saņēmis SIA ALD Automotive! CrefoCert sertifikāts ir kvalitātes zīme uzņēmumam, apliecinot tā stabilitāti un spēju pildīt finanšu saistības.

ALD Automotive ir uzticams biznesa partneris autoparku finansēšanas un apkalpošanas jomā. Kā no autoražotājiem neatkarīgs piegādātājs ALD Automotive izvēlēsies jums piemērotas uzņēmuma automašīnas, kā arī plašu iekļauto pakalpojumu klāstu, nodrošinot jūsu mobilitāti. ALD Automotive parūpēsies par visu, sākot ar atbalstu automašīnas izvēles procesā, apkopju, apdrošināšanas gadījumu un citu pakalpojumu administrēšanu ikdienā, līdz dažādu atskaišu nodrošināšanai.

Apkalpojot vairāk nekā 1,5 miljonu transportlīdzekļu lielu autoparku, ALD Automotive globāls līderis autoparku finansēšanas un vadības jomā. Ilga pieredze apvienojumā ar profesionalitāti un pakalpojumu kvalitāti vairāk nekā 50 gadu garumā, 6300 darbinieku, kuru mērķis ir augsta klientu apmierinātība.

ALD Automotive piedāvā autoparku vadības un ilgtermiņa auto nomas risinājumus uzņēmumiem 43 valstīs.


26.07.2018.

CrefoCert GOLD saņem SIA Torensberg

SIA "TORENSBERG" veic pilna spektra celtniecības darbus no to uzsākšanas brīža līdz objekta nodošanai ekspluatācijā. Ar katru uzņēmuma klientu Torensberg strādā individuāli - nodrošinot individuālu un rūpīgu pieeju, kā arī ņemot vērā klienta vēlmes piemeklē katram klientam izdevīgāko risinājumu.

Kvalitatīvai un veiksmīgai projektu realizācijai klientus nodrošina ar profesionāliem projektu vadītājiem un prasmīgiem celtniekiem un citiem speciālistiem, kas klientam garantē veikto darbu kvalitāti.

Uzņēmums nodarbojas ar celtniecības darbiem, elektromontāžas darbiem, santehniskajiem un ventilācijas darbiem, kā arī galdniecību. SIA „TORENSBERG” galdniecības cehs piedāvā izgatavot augstvērtīgas mēbeles, kāpnes, virtuves un veikt citus galdniecības darbus pēc individuāla pasūtījuma.


25.07.2018.

Apsveicam SIA Göllner Spedition ar CrefoCert iegūšanu!

Göllner Spedition filiāle Rīgā darbojas no 1996. gada 30. maija. Göllner Grupa šobrīd ar 280 darbiniekiem un 70 kravas mašīnām rūpējas par kravu piegādi visā pasaulē.

Uzņēmums attīstījies un pārtapis par visu Eiropu aptverošu loģistikas grupu ar vairākiem patstāvīgiem birojiem Vācijā, Lietuvā, Latvijā, Polijā, Krievijā, Igaunijā, Baltkrievijā un Ukrainā.

Apsveicam SIA Göllner Spedition ar sertifikāta iegūšanu!


24.07.2018.

SIA SLO LATVIA viennozīmīgi kvalificējas augstākajā un drošākajā – Biznesa klasē

SIA SLO LATVIA darbības pamatvirziens ir elektromateriālu, telekomunikāciju un drošības sistēmu materiālu vairumtirdzniecība, šo nozari pārstāv kopš 2000. gada.

SIA SLO LATVIA klienti ir elektromontāžas uzņēmumi, būvniecības kompānijas, ražotāji, valsts un pašvaldību iestādes, mazumtirdzniecības uzņēmumi, veikali un utml.

Saviem klientiem SIA SLO LATVIA nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti, plašu preču klāstu un profesionālu servisu. Ērtākai klientu ikdienai, piedāvā veikt iepirkšanos internetveikalā www.slo.lv. SIA SLO LATVIA nepārtraukti rūpējas par enerģijas taupošu produktu popularizēšanu sabiedrībā. Ar savu partneru starpniecību, uzņēmums nodrošina efektīvu elektrotehnisko produktu un izlietotā iepakojuma šķirošanu, savākšanu un pārstrādi.

SLO LATVIA, SIA ietilpst starptautiskā uzņēmumu koncernā SONEPAR, kas ir lielākais elektromateriālu vairumtirgotājs Eiropā ar gada apgrozījumu 21.6 miljardi EUR (2017), pārstāvot 44 valstis ar 167 strādājošiem uzņēmumiem un 2800 filiālēm.

Apsveicam SLO Latvia ar sertifikāta iegūšanu!21.03.2018.

SIA ArcoFire saņēmis kvalitātes un ilgtermiņa stabilitātes zīmi CrefoCert

SIA ArcoFire ir Baltijas valstu vadošais Ugunsdzēsības sistēmu komponenšu un risinājumu piegādātājs. Oficiāli pārstāvot pasaules vadošos ražotājus, SIA ArcoFire ir kļuvis par nozīmīgu tirgus spēlētāju gan Latvijā gan ārpus valsts robežām, par ko liecina ar vien pieaugošie eksporta apjomi.

SIA ArcoFire piedāvā Ugunsdzēsības Sprinkleru, Smalki izsmidzināta ūdens, Putu, Gāzes, Aerosola sistēmas. Nodrošinam arī speciālos ugunsdrošības risinājumus autotransportam un komerciālām virtuvēm. Profesionālas konsultācijas un normatīviem atbilstoša sertifikācija.

21.12.2017.

Ļoģistikas uzņēmums SIA ZOND MARINE ir ieguvis maksātspējas apliecinājumu!

Ģimenes uzņēmums ZOND tika dibināts 2012. gadā. Uzņēmuma galvenie virzieni ir loģistika, biroju un noliktavu telpu noma, kuģu remonts un kuģu piegāde dažādās pasaules malās. Uzņēmuma ZOND darbinieki ir sertificēti profesionāļi savā jomā. Izstrādājot starptautisko biznesa tīklu un apgūstot jaunus tirgus, uzņēmums ir apņēmies nodrošināt visiem saviem klientiem un partneriem labāku kvalitāti un ātrākus risinājumus.

21.11.2017.

Transporta uzņēmums SIA LATBUS ir ieguvis CrefoCert sertifikātu!

SIA “LATBUS” ir transporta uzņēmums, kas dibināts 2007.gadā. Uzņēmums sniedz pilna servisa kravu pārvadājumus, kravu ekspedīcijas un transporta pakalpojumus. Uzņēmums piedāvā dažāda veida kravu pārvadājumus, kas ietver dažādu transporta veidu un infrastruktūru izmantošanu, nodrošinot gan iekšzemes kravu piegādes, gan starptautiskas, steidzamas kravu piegādes.

14.01.2016.

Vadošais fitnesa risinājumu uzņēmums ieguvis CrefoCert sertifikātu!

Vadošā fitnesa risinājumu kompānija Baltijas valstīs un Somijā. Gfitness sniedz konsultācijas, izstrādā un aprīko sporta klubus, trenažieru zāles, ka arī rehabilitācijas centrus.
Gfitness piedāvā: trenažierus, sporta uzturu, fitnesa aksesuārus, boulinga inventāru, grīdas segumus, sporta diagnostikas aparatūru, profesionālas skaņas un gaismas sistēmas, skvošu, SPA aprīkojumu u.c. Uzņēmums vienmēr atvērts visam jaunajam un var palīdzēt realizēt vispārdrošākās ieceres.

06.11.2015.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas AS "DIGITAL MIND"!

AS "DIGITAL MIND" - jau vairāk nekā 10 gadus, ieviešot modernas informācijas pārvaldības tehnoloģijas, palīdz organizācijām radīt efektīvāku darba vidi un iegūt konkurences priekšrocības. Digital Mind ir padomdevējs jautājumos par uzņēmuma satura vadību (ECM), biznesa procesu vadību un automatizāciju (BPM), kā arī uzņēmuma mobilitāti un biznesa analītiku (BA).01.03.2014.

Februāris noslēdzies ar 3 jauniem sertificētiem uzņēmumiem

Februāra pēdējo nedēļu laikā par CrefoCert ieguvējiem kļuvušas sekojošas kompānijas:

*SIA "FARO IG" - uzņēmums, kas jau varāk kā desmit gadus nodarbojas ar dažādu ķīmisko vielu tirdzniecību gan pārtikas, gan nepārtikas rūpniecībai

*SIA "TSC DUALS" -auto piederumu un auto ķīmijas produktu lieltirgotava, kura piegādā preces pa visu Latviju. Preču klāstā ir pārstāvēti vairāk nekā 25 autopreču ražotāji no Vācijas, Anglijas, Polijas, Bulgārijas, ASV, Somijas, Spānijas, Ķīnas, Lietuvas, Kanādas un Latvijas.

*SIA "JLD" - uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: apstādījumu projektēšana, ierīkošana, kopšana, zāliena pļaušana; ceļu un laukumu bruģēšana; rotaļu laukumu projektēšana, ierīkošana, uzkopšana; transporta pakalpojumi; beramkravu materiālu piegāde (melnzeme, smilts, šķembas, mizu mulča); sniega tīrīšana ziemā; rudens lapu izvešana.

Apsveicam jaunos CrefoCert ieguvējus!13.02.2014.

Februārī jauni CrefoCert ieguvēji dažādās nozarēs

Februārī uzņēmumi aktīvi piesakās CrefoCert sertifikāta iegūšanai. Jaunākie sertificētie uzņēmumi Latvijā:

*SIA "M.E. LAT-LUX" - dibināts 1992. gadā kā Latvijas - Dānijas kopuzņēmums. Darbības sākumā uzņēmums nodarbojās ar pasažieru un kravas mikroautobusu tirdzniecību un remontu. Pašreiz ir oficiālais SETRA autobusu ģenerālspārstāvis Latvijā.

* SIA "ĀRES J & T" - kokapstrādes uzņēmums no Viesītes novada, kas latvijas tirgū sekmīgi darbojās jau vairāk kā 20 gadu.

*SIA "FILUET BALTICA LTD." - starptautiska loģistikas pakalpojumu kompānija, kura apkalpo un piedāvā dažāda veida produktus, kurus izplata ar tiešās pārdošanas palīdzību. Pārstāv Herbalife un citu tiešās pārdošanas produkciju.

*SIA "BALTIJAS EKSPOSERVISS" - Kompānija veiksmīgi darbojas izstāžu jomā kopš 1999 gada. Jau vairāk nekā 10 gadus saviem klientiem tiek sniegti jebkādi pakalpojumi, kas saistīti ar piedalīšanos izstādēs.

*SIA "MC" - degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Kurzemē, kurš pastāv jau kopš 1991.gada un ieņem stabilu vietu Latvijas degvielas tirgū.31.01.2014.

2014. gada janvāris - ražīgs mēnesis CrefoCert ieguvēju skaitā!

Noslēdzot gada pirmo mēnesi, vērojama liela aktivitāte sertificēto uzņēmumu vidū. Līdz janvāra beigām sertificējušies 11 uzņēmumi, jaunākie CrefoCert ieguvēji:

*SIA "VILEVI" - ugunsdrošības, pirmās palīdzības aptieciņu kā arī signalizāciju ierīkotājs

*SIA "Hanzas Elektronika" - Ogres uzņēmums, kas nodarbojas ar elektrotehnikas ražošanu Eiropas tirgum, katru gadu pastāvīgi nodarbinot ap 100 darbinieku.

*SIA "LATAUTOAVIA" - lidostu un gaisa tehnikas apkalpošanas uzņēmums.

*SIA "SERVISS-E" - Kopš 1992.gada uzņēmums, kas veidots uz bijušās Liepājas Lauktehnikas E-grupas tehnikas un traktoru apkopes stacijas bāzes, nodarbojas ar traktoru, graudu kombainu, lauksaimniecības tehnikas un rezerves daļu tirdzniecību, kā arī remonta pakalpojumiem.

*SIA "AGROTEHNIKA" - pirmais CrefoCert ieguvējs no Kuldīgas, kas nodarbojas ar lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu, Ford automašīnu rezerves daļu, akumulatoru, dārzkopības un lopkopības preču tirdzniecību.

*SIA "Gāze Komunālserviss" - Cauruļvadu, apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanas uzņēmums.

Apsveicam jaunos CrefoCert īpašniekus!17.01.2014.

2014. gada pirmie sertificētie uzņēmumi

Jaunais gads iesācies ar lielu rosību uzņēmumu aktivitātē - tie aktīvi piesakās iegūt maksātspējas sertifikātu CrefoCert. Gada pirmo nedēļu laikā pieteikušies jau 5 uzņēmumi:

*SIA "BVP", kas ir ir pirmais uzņēmums 2014.gadā, kurš ieguvis CrefoCert sertifikātu! Uzņēmums pazīstams jau kopš 2001.gada, kad tika atvērts pirmais būvmateriālu veikals Jelgavā;

*SIA "Builder Industry" - pirmais uzņēmums no Daugavpils, kurš sertificējies CrefoCert. Uzņēmums strādā būvniecības nozarē;

*SIA "ECO HOUSE INTERNATIONAL" - Jau 15 gadus uzņēmums nodarbojas ar koka karkasu māju, guļbūvju un līmētu būvkonstrukciju ražošanu, kas tiek pārdotas gan Latvijas, gan starptautiskajā tirgū.

*SIA „Attach” - sevi piesaka kā dāmu spēku prezentreklāmā un pasākumu organizēšanā! Panākumi attaisnojas un iegūts CrefoCert sertifikāts, kas apliecina augstus maksātspējas rādītājus, kuriem atbilst tikai 5,8% Latvijas uzņēmumu!

*SIA "Alintek" - Latvijas uzņēmums, kas specializējas autoservisa aprīkojuma, kā arī citu industriālo iekārtu tirdzniecībā.

Apsveicam visus uzņēmumus!18.12.2013.

Jauni CrefoCert GOLD ieguvēji!

Apsveicam jaunos CrefoCert Gold ieguvējus! Pēdējās nedēļas laikā sertifikātu ieguvuši 4 dažādi uzņēmumi:

*SIA "Norma - S", kas ir būvniecības nozares uzņēmums;

*SIA "V.O.V.A." - viens no lielākajiem apakšveļas ražošanas uzņēmumiem Latvijā ar 20 gadu pieredzi;

*SIA "VENGO" - vairumtirdzniecības, loģistikas un ražošanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecību;

*SIA "Monilaite-Thomeko" - ražošanas un ēdināšanas iekārtu tirgotājs un servisa apkalpotājs. Apsveicam visus uzņēmumus!05.12.2013.

CrefoCert sertificēto uzņēmumu sarakstam pievienojas SIA "ARTELEKTRO"!

2005. gadā dibinātais uzņēmums nodarbojas ar zemsprieguma sadaļu ražošanu un tirdzniecību. Līdztekus galvenajam darbības virzienam, papildus tiek piedāvāti produkti, kas nodrošina elektroenerģijas pārvadi un nepārtrauktību. Visi produkti ir starptautiski sertificēti un pārbaudīti.04.12.2013.

Pirmais uzņēmums Siguldas novadā AS "Siguldas Būvmeistars" ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

AS „Siguldas Būvmeistars” 20 gadus veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū trīs nozarēs - būvniecība, būvmateriālu ražošana un tirdzniecība.04.12.2013.

SIA "Kurzemes sēklas" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu!

Uzņēmumi aktīvi piesakās CrefoCert sertifikātiem. Šonedēļ jau trešais uzņēmums - SIA "Kurzemes sēklas" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu, kurš ir pirmais sertifikāta saņēmējs Talsu novadā. SIA "Kurzemes sēklas" uzņēmuma vēsture aizsākas jau 1948.gadā, mūsdienās piedāvājot gan kvalitatīvus produktus Latvijā un ārzemēs, gan izglītojot dārzkopjus.03.12.2013.

Transporta uzņēmums SIA „Miandum" ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

SIA „Miandum” jau kopš 1991.gada nodrošina operatīvas sadzīves preču un pārtikas produktu kravu piegādes Latvijā un Baltijā, kā arī piedāvā pasažieru transporta pakalpojumus.


28.11.2013.

SIA Dokumeds ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

SIA DOKUMEDS ar pārstāvniecībām 7 Eiropas valstīs starptautiskā līmenī piedāvā daudzveidīgus klīniskās izpētes pakalpojumus.


21.11.2013.

Pirmais uzņēmums Dobelē SIA Tenapors ieguvis CrefoCert Gold sertifikātu!

Uzņēmums dibināts Dobelē 1991.gadā, un šodien ir lielākais būvķīmijas, sendvičtipa paneļu, arī siltumizolācijas materiālu (tirdzniecības preču zīme TENAPORS) ražotājs Baltijas valstīs. 2007. gadā TENAX nodarbina 240 speciālistu Latvijā un 30 citos reģionos. Vairāk info: www.tenapors.com


01.11.2013.

SIA "LIC Gotus" ieguvis CrefoCert sertifikātu!

SIA "LIC Gotus" ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijā DIY produktu vairumtirdzniecībā, kā arī līmēšanas un hermetizācijas industriālo risinājumu tirdzniecībā. SIA "LIC Gotus" standarts ir ātras, precīzas piegādes, lieliskas produktu zināšanas un teicams apkalpošanas serviss.


24.10.2013.

SIA Vispool ieguvis CrefoCert sertifikātu!

Vispool, pielietojot unikālo Marmoryl tehnoloģiju, no akmens masas ražo dažāda tipa vannas, arī izlietnes, dušas paliktņus u.c. Pirmā kvalitatīvā akmens masas vanna pēc unikālās Marmoryl tehnoloģijas Vispool ražotnē tapa 2000. gadā. Tie bija vairāki savas jomas speciālisti, kas pēc vairāku gadu darbības starptautisku uzņēmumu paspārnē apvienojās ar vienu kopīgu mērķi – radīt savu prestižu Latvijas zīmolu.


11.10.2013.

Apsveicam SIA RUBATE ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu!

SIA "RUBATE" galvenās darbības sfēras kopš 1996.gada ir iekšējo un ārējo inženiertīklu montāža un ceļu, ielu, laukumu būve un rekonstrukcija. Uzņēmumā nodarbināti 130 darbinieki, galvenokārt, Vidzemē un Latgalē. Kvalificēti un mērķtiecīgi darbinieki, pieredzējuši sadarbības partneri un mūsdienīgas tehnoloģijas palīdzējušas biznesa attīstībā, šobrīd demonstrējot arī augstus maksātspējas rādītājus.


08.10.2013.

Apsveicam SIA LMT Retail & Logistic ar CrefoCert GOLD!

CrefoCert GOLD sertifikātu ieguvis Latvijas Mobilais Telefons meitas uzņēmums LMT Retail & Logistic, kas nodrošina telekomunikāciju produktu un pakalpojumu mazumtirdzniecības pakalpojumus, kā arī ierīču garantijas un pēcgarantijas servisu. LMT šobrīd ir jau 70 klientu apkalpošanas centri un veikali visā Latvijā, kas ir plašākais mobilo sakaru klientu servisa tīkls valstī.

08.10.2013.

SIA „ZetCOM” - CrefoCert GOLD ieguvējs!

CrefoCert GOLD sertifikātu ieguvis SIA „ZetCOM”. Jau 11 gadus Latvijas tirgū uzņēmums piedāvā zemcenu mobilo sakaru zīmolu AMIGO, nodrošinot kvalitatīvus un ikvienam pieejamus telekomunikāciju pakalpojumus. AMIGO pakalpojumu kvalitātes pamatā ir plašais LMT tīkla pārklājums, kas aptver 99% Latvijas teritorijas.


07.10.2013.

Latvijas Mobilais Telefons ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu!

LMT ir gan klientu skaita, gan tīkla pārklājuma, gan arī apgrozījuma ziņā lielākais mobilo sakaru operators Latvijā. Jau vairāk nekā 93% Latvijas teritorijas ir pieejams LMT ātrgaitas 3G internets – tā ir iespēja ikvienam jau tagad jebkurā vietā un laikā piekļūt plašajām digitālā satura iespējām. LMT ir pirmais un vienīgais mobilo sakaru operators, kas klientiem piedāvā arī moderno 4G tīklu ar visātrāko mobilo internetu. Kopš LMT dibināšanas kopējie kapitālieguldījumi sasnieguši vairāk nekā 300 miljonus latu. Tas ļāvis izveidot vienu no modernākajiem sakaru tīkliem Eiropā, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. Kā augsts novērtējums LMT darbam ir daudzie apbalvojumi. LMT ir Uzņēmumu Reputācijas topa līderis un atrodas arī Latvijas patērētāju Mīlētāko zīmolu un Latvijas iekārojamāko darba devēju topa augšgalā.


03.10.2013.

Tiltu būvnieks "Viadukts" iegūst CrefoCert GOLD sertifikātu!

Pirmais uzņēmums no Jēkabpils SIA "VIADUKTS" ieguvis CrefoCert GOLD sertifikātu, kurš savu darbību uzsācis 1948.gadā! Apsveicam! Galvenais SIA "VIADUKTS" nodarbošanās virziens ir autoceļu, dzelzceļu, gājēju tiltu, ceļu pārvadu, tuneļu, ēku un rūpniecības būvju celtniecība un rekonstrukcija. Uzņēmums uzbūvējis vairākus labi pazīstamus tiltus Latvijā,Lietuvā un Kaļiņigradas apgabalā, piemēram, pirmo tiltu no vieglbetona dzelzsbetona uz trases Rīga - Ainaži.


25.09.2013.

Inženiertīklu un ēku būvniecības uzņēmums "Siltums Jums" iegūst CrefoCert Gold!

Apsveicam ar lielisko panākumu, jo tikai 1,5% Latvijas uzņēmumu atbilst CrefoCert Gold maksātspējas standartam! SIA "Siltums Jums" kopš 2005.gada īsteno vērienīgus projektus gan privātiem, gan valsts uzņēmumiem dažādās nozarēs - vispārīgā ēku rekonstrukcija un būvniecība, ārējie un iekšējie inženiertīkli, tīrā ūdens sagatavošana, attīrīšana un uzglabāšana, ūdenstorņu rekonstrukcija, notekūdeņu iekārtu rekonstrukcija, izbūve un paplašināšana.


24.09.2013.

Pirmais uzņēmums no Jelgavas - SIA VIKINGAUTO TRANS iegūst CrefoCert sertifikātu!

Uzņēmums piedāvā profesionālus transporta pakalpojumus Baltijas valstīs, kā arī maršrutos uz Ukrainu, Baltkrieviju un Krieviju. Starptautiskajos kravu pārvadājumos tiek izmantotas uzņēmumam piederošas refrežeratora tipa puspiekabes, pārvadājot preces ar temperatūras režīmu no +25C līdz -25C un bez temperatūras režīma.

16.09.2013.

SIA Kubikmetrs - kokapstrādes uzņēmums no Salacgrīvas ieguvis CrefoCert!

Apsveicam! SIA "Kubikmetrs" dibināts 2005.gadā un no dibināšanas brīža specializējies melnalkšņa, apses un liepas zāģbaļķu pārstrādē. SIA Kubikmetrs nodrošina nemainīgu produktu kvalitāti, precīzus pasūtījumu izpildes termiņus un regulāras piegādes.


12.09.2013.

Apsveicam pirmo uzņēmumu no Salaspils - SIA INOS ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu !

Uzņēmums komplektē ražošanas līnijas un iekārtas no vadošajiem rietumu uzņēmumiem un daudzus no nepieciešamajiem elementiem ražo savā rūpnīcā. Daudzu gadu pieredze kokapstrādes un enerģijas ražošanas iekārtu projektēšanā, tirdzniecībā, uzstādīšanā un apkalpošanā ir ļāvusi izvēlēties labākos materiālus, sadarbības partnerus un piegādātājus, kā arī attīstīt vietējo ražošanu. INOS ir 100% Latvijas uzņēmums.


02.09.2013.

Profesionāls tulkošanas pakalpojumu sniedzējs SIA "HIEROGLIFS" iegūst CrefoCert sertifikātu!

Apsveicam! Gadu gaitā uzņēmums paplašinājis savu darbību, atverot filiāles Rumānijā un Lielbritānijā, kā rezultātā spēj piedāvāt dažādus tulkošanas pakalpojumus 150 valodās.


29.08.2013.

Garšvielu vairumtirgotājs SIA "SAFRĀNS" iegūst CrefoCert!

Garšvielu un pārtikas piedevu vairumtirdzniecības uzņēmums SIA "SAFRĀNS" ieguvis CrefoCert sertifikātu, apliecinot izcilu maksātspējas situāciju. Apsveicam!


27.08.2013.

Medicīnas tehnoloģiju speciālists KJ SERVISS iegūst CrefoCert !

Apsveicam SIA "KJ SERVISS" ar CrefoCert sertifikātu! SIA KJ Serviss pirmo 10 gadu darbības laikā Latvijā sasniedzis stabilu pozīciju mūsdienīgas medicīnas aparatūras tirgū! 2009. gadā uzņēmums tika nominēts konkursā ‘’Gazele’’ kā viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem Latvijā starp 250 labākajām firmām.


22.08.2013.

Kompānija "MAGMA" kvalificējas CrefoCert!

Apsveicam SIA "MAGMA" ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! No neliela ģimenes uzņēmuma SIA MAGMA ir izaugusi par stabilu, drošu, dinamisku un vienu no lielākajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas piedāvā santehnikas, ūdensapgādes un siltumapgādes līdzekļus. Uzzini vairāk www.magma.lv


29.07.2013.

Starptautiskais IT uzņēmums iPRO saņem CrefoCert GOLD!

SIA "iPRO" ir vadošais IT inovāciju ieviesējs Baltijas valstīs, turklāt arī demonstrē izcilus maksātspējas rādītājus, tāpēc apsveicam ar CrefoCert GOLD sertifikāta iegūšanu! iPro komanda viena no pirmajām Baltijā ieviesa tādas pasaulē slavenas tehnoloģijas kā - Ielaušanās novēršanas sistēmas (Intrusion prevention systems), Uzvedības analīze (NBAD), Network Attached Storage (NAS), serveru un darbstaciju virtualizācija, u.c. iPro tehniskā laboratorija nodrošina augstākās kvalitātes SLA Professionalā servisa pakalpojumus saviem klientiem.


29.07.2013.

CrefoCert raksts žurnālā "Latvijas Tirgotājs"

Jaunākajā žurnālā "Latvijas Tirgotājs" lasi par CrefoCert, iepazīsties ar pirmo sertificēto uzņēmumu sarakstu un uzņēmumu pārstāvju komentāriem par jauno maksātspējas sertifikātu Latvijā! Vairāk par žurnālu un tā elektroniskā versija šeit

19.07.2013.

Apkures sistēmu kompānija SIA "REVENITA" kvalificējas CrefoCert!

Apsveicam SIA "REVENITA" ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! Kompānija sevi tirgū pierādījusi kā uzticams partneris, kas nodarbojās ar katlu māju, apkures un ūdensvadu sistēmu montāžu, inžiniertīklu projektēšanu, piegādi un apkopi. Jau vairāk kā 10 gadu laikā uzņēmums strādājis pie lieliem ēku apkures un ūdensvadu sistēmu projektiem!


17.07.2013.

Daudznozaru uzņēmums SIA "JET" iegūst CrefoCert!

SIA "JET" Latvijas tirgū piedāvā gan kopēšanas un biroja tehniku, gan Šveicē ražotos pulksteņus un to servisu veikalos "Ženēva". Papildus uzņēmums piedāvā arī sporta hronometrāžas iekārtas. Ilggadēja pieredze nodrošinājusi veiksmīgu un stabilu uzņēmuma darbību, ko apliecina iegūtais sertifikāts! Vairāk info: www.jet-birojs.lv, www.zeneva.lv un www.sportaserviss.lv


16.07.2013.

SIA "ELPIS" iegūst CrefoCert GOLD sertifikātu! Apsveicam!

SIA "ELPIS" piedāvā plašu medikamentu, medicīnas un bērnu preču, uztura bagātinātāju un ārstnieciskās kosmētikas sortimentu, kopumā apmēram 4500 nosaukumus.2002. gadā saņemtā ražošanas licence dod uzņēmumam tiesības marķēt medikamentus saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.


11.07.2013.

CrefoCert sertifikātu saņem kompānija "Plieņciema 16"

Uzņēmums SIA Plieņciema 16 nodarbojas ar mūsdienīgu ofisa un noliktavu telpu attīstību un apkalpošanu, piedāvājot maksimāli ērtus biznesa nosacījumus saviem klientiem. Tagad ieguvis arī CrefoCert sertifikātu, Plieņciema 16 pierāda saviem partneriem, ka ir stabils uzņēmums.

08.07.2013.

Starptautiskais uzņēmums "VIESSMANN" iegūst CrefoCert!

Viessmann uzņēmumu grupa ir starptautisks apkures tehnikas sistēmu ražošanas līderis. Saviem tirgus partneriem Viessmann piedāvā plašu pakalpojumu paleti, kas viņiem atvieglo ikdienas darbu. Tas ir tehniskā dienesta atbalsts, atbilstošs programmu nodrošinājuma piedāvājums, tai skaitā arī apkures iekārtu projektēšanai, atbalsts reklāmas un pārdošanas veicināšanas jomā. Ar lielu skaitu teicamu izstrādājumu un problēmu risinājumu Viessmann ir kļuvis par vadošo uzņēmumu siltumtehnikas jomā.


05.07.2013.

CrefoCert sertifikāts piešķirts „Merhels Revidenti Konsultanti”

"Merhels Revidenti Konsultanti" piedāvā revīzijas, grāmatvedības, nodokļu un atsevišķus finanšu un vadības konsultatīvos pakalpojumus, orientējoties uz uzņēmumiem, kuri novērtē darba tehniskā izpildījuma atbilstību labākajai starptautiskajai praksei un sagaida augstu apkalpošanas kultūru. Merhels Revidenti Konsultanti ir arī starptautiskā RSM tīkla dalībfirma.


04.07.2013.

Apsardzes un drošības pakalpojumu uzņēmums saņem CrefoCert!

SIA „Taipans” ir viens no pirmajiem apsardzes un drošības pakalpojumu uzņēmumiem, kas ieguvis CrefoCert sertifikātu. No dibināšanas brīža uzņēmums nodrošina klienta objektu tehnisko apsardzi, t.i. reaģēšana uz trauksmēm, kā arī apsardzes un ugunsdrošības sistēmu montāža un apkalpošana. SIA "TAIPANS" veic arī masu pasākumu un personu apsardzi.


04.07.2013.

„Cēsu Alus” pievienojas CrefoCert GOLD ieguvēju sarakstam!

„Cēsu Alus” uzbūvējis vienu no modernākajām alus darītavām Baltijā un kļuvis par vienu no Latvijas alus tirgus līderiem. Jaunā darītava ir lielākais investīciju objekts Vidzemes reģionā. Ilggadējas darbības laikā „Cēsu Alus” saņēmis dažādus Latvijas un starptautiskos apbalvojumus, tagad arī izcilas maksātspējas sertifikātu!


03.07.2013.

Optikas vairumtirgotājs SIA "OPTILAND" iegūst CrefoCert sertifikātu

Apsveicam SIA „OPTILAND” ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! SIA „Optiland” optikas vairumtirdzniecības industrijā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, kuru laikā uzkrāta nozīmīga pieredze biznesa vadībā. Finansiāli stabila darbība nodrošinājusi iespēju saņemt CrefoCert sertifikātu kā izcilas maksātspējas apliecinājumu.


03.07.2013.

SIA „UNIFORTS” iegūst CrefoCert sertifikātu!

Profesionāls apsardzes un detektīvdarbības pakalpojumu uzņēmums SIA „UNIFORTS” uzrādījis lieliskus maksātspējas rādītājus, ierindojoties vienā no augstākajām CrefoScore riska klasēm, tāpēc iegūst CrefoCert sertifikātu uz vienu gadu tāpat kā citi sertificētie uzņēmumi.

27.06.2013.

SIA Jungheinrich Lift Truck - CrefoCert GOLD sertifikāta vērts uzņēmums!

Jungheinrich grupa ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem, kas piedāvā tehniku noliktavai: no palešu ratiņiem, autoiekrāvējiem, līdz pat automātiskām noliktavu sistēmām. Noliktavu tehnikas sfērā Jungheinrich ieņem 1.vietu visā Eiropā. Kopš 1953.gada uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Hamburgā, piedāvā produktus un pakalpojumus "viss iekrāvējam".


25.06.2013.

Knauf - līderis savā nozarē, tagad arī CrefoCert GOLD ieguvējs!

Apsveicam KNAUF ar pievienošanos CrefoCert GOLD sertificēto uzņēmumu sarakstam, kas apliecina izcilu maksātspēju!!! Izaudzis no tradicionāla ģipša ražošanas uzņēmuma, šobrīd Knauf ir viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. Produktu klāstā ietilpst tradicionālās ģipškartona plāksnes, iekšdarbiem un ārdarbiem paredzēti apmetumi, kā arī stikla šķiedras vai putupolisterola izolācijas materiāli.


25.06.2013.

MAN Truck & Bus pārstāvis SIA „AVAR AUTO” - CrefoCert GOLD īpašnieks

Apsveicam SIA „AVAR AUTO” ar CrefoCert GOLD sertifikāta iegūšanu! "AVAR AUTO" ir Vācijas koncerna MAN Truck & Bus oficiālais pārstāvis Latvijā. Kopš 2003. gada uzņēmums nodarbojas jaunu un lietotu MAN kravas automašīnu un autobusu, kā arī speciālās un piekabju tehnikas tirdzniecību.


20.06.2013.

SIA „Baltpapīrs” iegūst CrefoCert sertifikātu!

Apsveicam SIA "Baltpapīrs" ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! SIA „Baltpapīrs” ir kompānija, kas veiksmīgi darbojas B2B tirgū kopš 2006.gada un ir pieteikusi sevi tirgū ar devīzi – "Profesionālie higiēniskie risinājumi jūsu biznesam". CrefoCert sertifikāts ir vēl viens apliecinājums tam, ka „Baltpapīrs” ir stabils un maksātspējīgs uzņēmums!


20.06.2013.

CrefoCert GOLD sertifikāts Ramirent Baltic Rīgas fililālei

Ramirent Baltic Rīgas fililāle pievienojas CrefoCert GOLD sertificēto uzņēmumu sarakstam! Apsveicam! Ramirent grupa ir viens no lielākajiem būvtehnikas nomas uzņēmumiem Eiropā, kas Latvijā darbojas kopš 1997.gada. Uzņēmums nodrošina visa veida būvtehnikas nomu, kā arī piedāvā nomai un pirkšanai betonēšanas veidņus, sastatnes, moduļveida mājiņas, konteinerus un žogus. Klientu ērtībai Ramirent piedāvā arī papildus pakalpojumus – transportu, montāžu un citus!


17.06.2013.

Meklē CrefoCert arī Facebook

Aicinām sekot līdzi CrefoCert aktualitātēm un citām interesantām finanšu un biznesa ziņām mūsu Facebook lapā – CrefoCert @ Facebook

12.06.2013.

CrefoCert sertifikātu iegūst SIA OLGALEK

Apsveicam uzņēmumu SIA „OLGALEK” ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu. SIA «OLGALEK» ir mūsdienīgs, augošs uzņēmums, kura specializācija ir metāla konstrukciju projektēšana, izgatavošana un montāža. Jāpiebilst, ka OLGALEK gadu laikā pierādījis sevi kā stabils un mūsdienīgs uzņēmums, tieši tādēļ tas ir spējis iegūt CrefoCert sertifikātu.


10.06.2013.

CrefoCert atzīme CrediWeb portālā

CrefoCert sertifikāta atzīmi meklē CrediWeb uzziņu portālā, lai atrastu maksātspējīgākos sadarbības partnerus. Crefo Rating ir licencēts Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistra datu atkalizmantotājs, kas piedāvā tiešsaistes piekļuvi uzņēmumu datubāzei Latvijā, nodrošinot savus klientus ar aktuālo informāciju un izmaiņām, kas tiek atjaunotas izmaiņu reģistrēšanas brīdī.


07.06.2013.

SIA "Kreiss" - CrefoCert Gold saņēmējs

SIA "Kreiss" ir Latvijā lielākais īstermiņa realizācijas preču pārvadātājs Eiropas tirgū. Kopš šīs dienas uzņēmums ir arī viens no tiem, kuri ir ieguvuši CrefoCert Gold sertifikātu. Svarīgi piebilst, ka šādam sertifikātam Latvijā var sertificēties vien 1,5% no visiem Latvijas uzņēmumiem.


03.06.2013.

SIA „ECS Baltika” iegūst pirmo CrefoCert standarta sertifikātu

Uzņēmums SIA „ECS Baltika” ir pirmais, kas ieguvis standarta CrefoCert sertifikātu. Uzņēmums Latvijas tirgū pastāv jau vairāk kā 15 gadus, un nodrošina savus klientus ar datortehniku, kā arī kvalitatīvu servisu un ērtu piegādi.

30.05.2013.

Viens no lielākajiem autoriepu tirgotājiem Latvijā - SIA "JUVA" -kvalificējas CrefoCert Gold sertifikātam

SIA "JUVA" kā viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijā iegūst CrefoCert Gold sertifikātu. Uzņēmums gadu gaitā pierādījis sevi tirgū, un aizņem vismaz 15 % no autoriepu mazumtirdzniecības Latvijā.


29.05.2013.

A/S „WESS” iegūst pirmo CrefoCert GOLD sertifikātu

Apsveicam akciju sabiedrību „WESS” ar CrefoCert Gold sertifikāta iegūšanu. „WESS” ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas ieguvis starptautiski atpazīstamo CrefoCert sertifikātu, tādējādi apliecinot izcilu maksātspēju un finansiālo stabilitāti konkurentu vidū.