Jaunumi

27.06.2013.

SIA Jungheinrich Lift Truck - CrefoCert GOLD sertifikāta vērts uzņēmums!

Jungheinrich grupa ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem, kas piedāvā tehniku noliktavai: no palešu ratiņiem, autoiekrāvējiem, līdz pat automātiskām noliktavu sistēmām. Noliktavu tehnikas sfērā Jungheinrich ieņem 1.vietu visā Eiropā. Kopš 1953.gada uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Hamburgā, piedāvā produktus un pakalpojumus "viss iekrāvējam".


25.06.2013.

Knauf - līderis savā nozarē, tagad arī CrefoCert GOLD ieguvējs!

Apsveicam KNAUF ar pievienošanos CrefoCert GOLD sertificēto uzņēmumu sarakstam, kas apliecina izcilu maksātspēju!!! Izaudzis no tradicionāla ģipša ražošanas uzņēmuma, šobrīd Knauf ir viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. Produktu klāstā ietilpst tradicionālās ģipškartona plāksnes, iekšdarbiem un ārdarbiem paredzēti apmetumi, kā arī stikla šķiedras vai putupolisterola izolācijas materiāli.


25.06.2013.

MAN Truck & Bus pārstāvis SIA „AVAR AUTO” - CrefoCert GOLD īpašnieks

Apsveicam SIA „AVAR AUTO” ar CrefoCert GOLD sertifikāta iegūšanu! "AVAR AUTO" ir Vācijas koncerna MAN Truck & Bus oficiālais pārstāvis Latvijā. Kopš 2003. gada uzņēmums nodarbojas jaunu un lietotu MAN kravas automašīnu un autobusu, kā arī speciālās un piekabju tehnikas tirdzniecību.


20.06.2013.

SIA „Baltpapīrs” iegūst CrefoCert sertifikātu!

Apsveicam SIA "Baltpapīrs" ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu! SIA „Baltpapīrs” ir kompānija, kas veiksmīgi darbojas B2B tirgū kopš 2006.gada un ir pieteikusi sevi tirgū ar devīzi – "Profesionālie higiēniskie risinājumi jūsu biznesam". CrefoCert sertifikāts ir vēl viens apliecinājums tam, ka „Baltpapīrs” ir stabils un maksātspējīgs uzņēmums!


20.06.2013.

CrefoCert GOLD sertifikāts Ramirent Baltic Rīgas fililālei

Ramirent Baltic Rīgas fililāle pievienojas CrefoCert GOLD sertificēto uzņēmumu sarakstam! Apsveicam! Ramirent grupa ir viens no lielākajiem būvtehnikas nomas uzņēmumiem Eiropā, kas Latvijā darbojas kopš 1997.gada. Uzņēmums nodrošina visa veida būvtehnikas nomu, kā arī piedāvā nomai un pirkšanai betonēšanas veidņus, sastatnes, moduļveida mājiņas, konteinerus un žogus. Klientu ērtībai Ramirent piedāvā arī papildus pakalpojumus – transportu, montāžu un citus!


17.06.2013.

Meklē CrefoCert arī Facebook

Aicinām sekot līdzi CrefoCert aktualitātēm un citām interesantām finanšu un biznesa ziņām mūsu Facebook lapā – CrefoCert @ Facebook

12.06.2013.

CrefoCert sertifikātu iegūst SIA OLGALEK

Apsveicam uzņēmumu SIA „OLGALEK” ar CrefoCert sertifikāta iegūšanu. SIA «OLGALEK» ir mūsdienīgs, augošs uzņēmums, kura specializācija ir metāla konstrukciju projektēšana, izgatavošana un montāža. Jāpiebilst, ka OLGALEK gadu laikā pierādījis sevi kā stabils un mūsdienīgs uzņēmums, tieši tādēļ tas ir spējis iegūt CrefoCert sertifikātu.


10.06.2013.

CrefoCert atzīme CrediWeb portālā

CrefoCert sertifikāta atzīmi meklē CrediWeb uzziņu portālā, lai atrastu maksātspējīgākos sadarbības partnerus. Crefo Rating ir licencēts Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistra datu atkalizmantotājs, kas piedāvā tiešsaistes piekļuvi uzņēmumu datubāzei Latvijā, nodrošinot savus klientus ar aktuālo informāciju un izmaiņām, kas tiek atjaunotas izmaiņu reģistrēšanas brīdī.


07.06.2013.

SIA "Kreiss" - CrefoCert Gold saņēmējs

SIA "Kreiss" ir Latvijā lielākais īstermiņa realizācijas preču pārvadātājs Eiropas tirgū. Kopš šīs dienas uzņēmums ir arī viens no tiem, kuri ir ieguvuši CrefoCert Gold sertifikātu. Svarīgi piebilst, ka šādam sertifikātam Latvijā var sertificēties vien 1,5% no visiem Latvijas uzņēmumiem.


03.06.2013.

SIA „ECS Baltika” iegūst pirmo CrefoCert standarta sertifikātu

Uzņēmums SIA „ECS Baltika” ir pirmais, kas ieguvis standarta CrefoCert sertifikātu. Uzņēmums Latvijas tirgū pastāv jau vairāk kā 15 gadus, un nodrošina savus klientus ar datortehniku, kā arī kvalitatīvu servisu un ērtu piegādi.