Atsauksmes

26.07.2013.

SIA "VIESSMANN", Ainārs Veidemanis / pārstāvniecības vadītājs /

Šis sertifikāts apliecina, ka esam stabila kompānija ar atvērtu finansiālo pārskatu. Augsti novērtējam, ka pārņemam starptautisko pieredzi šai jomā. Tas ir apliecinājums publiskajā telpā par mūsu firmas stabilitāti. Sertifikāts tiks izmantots kā instruments, apliecinājums mūsu sadarbības partneriem turpmākajos sadarbības gados.

19.07.2013.

SIA „Jungheinrich Lift Truck”, Lada Kaļiņina / valdes priekšsēdētāja /

CrefoCert Gold sertifikāta iegūšana raksturo mūs kā uzņēmumu, kuram var uzticēties. Mūsu esošajiem klientiem un piegādātājiem tas ir papildus apstiprinājums līdzšinējai veiksmīgai sadarbībai. Savukārt potenciālajiem sadarbības partneriem CrefoCert sertifikāts ir arī kā papildus pozitīvs apstiprinājums, kas veicina pieņemt sadarbības risinājumu lēmumus. Mūsu darbiniekiem šis sertifikāts sniedz drošības sajūtu un dod vēl vienu iespēju būt lepniem par uzņēmumu, kurā mēs strādājām.

11.07.2013.

A/S "Cēsu Alus", Eva Sietiņsone – Zatlere / valdes priekšsēdētāja /

Iegūtais sertifikāts apliecina mūsu uzņēmuma atbildīgo attieksmi un augsto maksājumu kultūras īstenošanu. Šis sertifikāts ir atpazīstams uzņēmuma finansiālās reputācijas instruments kā Latvijā, tā arī starptautiski, kas nodrošina uzticama un stabila sadarbības partnera reputāciju.