Atsauksmes

21.10.2013.

SIA "INOS", Arnis Adakovskis / valdes priekšsēdētājs /

Tā kā esam sertifikātu saņēmuši tikai nesen, ir grūti novērtēt tā lietderīgumu sadarbības partneru acīs, bet pašiem tas ir kā apliecinājums, ka esam strādājuši pareizi un ieguldītais darbs ir rezultējies, sasniedzot ilgtermiņa stabilitāti un augstus uzņēmuma maksātspējas rādītājus. CrefoCert sertifikātu plānojam izmantot dažādiem reklāmas materiāliem starptautiskajās un vietējās izstādēs.

14.10.2013.

Hieroglifs Translations, Rói Alexander Leo Skarðenni / uzņēmuma pārstāvis /

Nesenās vispasaules krīzes laikā finansiāli stabila un uzticama piegādātāja atrašanas nozīme bez šaubām nekad vēl nebija bijusi tik svarīga. Hieroglifs Translations komanda ņēma to vērā un uzstādīja sev mērķi nodrošināt vislabākos rezultātus, vienlaicīgi ļaujot klientiem uzelpot brīvāk. CrefoCert sertifikāts apliecina mūsu klientiem, ka viņi var neuztraukties, jo Hieroglifs Translations spēj apmierināt viņu visaugstākās prasības.

07.10.2013.

SIA „Vikingauto Trans”, Inga Rivča / valdes locekle /

Iepazīstoties ar uzņēmuma vērtējuma kritērijiem, pārliecinājāmies, ka šis sertifikāts apliecina uzņēmuma stabilitāti un norāda uz veiksmīgiem uzņēmuma finanšu rādītājiem. Tas ir kā kvalitātes zīme mūsu darbam. Šī kvalitātes zīme mūsu sadarbības partneriem atspoguļos darba rezultātus un uzņēmuma stabilitāti, kas šodien nav mazsvarīgs rādītājs.