Atsauksmes

28.02.2014.

AS "Siguldas Būvmeistars”, Ieva Vilcāne / tirgzinību vadītāja /

Pieteikšanās process, mūsuprāt, bija ļoti vienkāršs. Viss notika elektroniski un ar pasta starpniecību – tā sacīt, neizejot no biroja. Tas ir ērti, jo, piemēram, mums, atrodoties Siguldā, nav lieku reizi jābrauc uz Rīgu. Sagaidām, ka klienti vai pasūtītāji, atverot mūsu interneta mājas lapu un redzot šo sertifikātu, gūs pārliecību par mūsu uzņēmuma maksātspēju un finansiāliem rādītājiem, un viņiem nebūs jāmeklē vēl papildus informācija. Latvijā šāda veida sertifikācija ir jaunums un vēl ne visi par to zina, līdz ar to, mūsuprāt, vajadzētu ieguldīt lielāku darbu, popularizējot sertifikātu uzņēmumiem un pašvaldībām.

26.02.2014.

SIA "M.E.LAT-LUX", Māris Gailis / valdes loceklis /

Saņēmām piedāvājumu no SIA „Credireform Latvijā”, ka mūsu uzņēmums atbilst visiem nosacījumiem, lai iegūtu CrefoCert Gold sertifikātu. Tas mums bija liels pagodinājums un vienlaicīgi arī atzinība par uzņēmuma darbību ilgtermiņā. Pieteikšanās process noritēja raiti, speciālisti bija ļoti atsaucīgi un savu darbu veica visaugstākajā kvalitātē. Esam apmierināti, ka izvēlējāmies sadarbību ar SIA „Credireform Latvijā” un varam ieteikt to arī citiem. Saņemot sertifikātu, ievietojām to mūsu mājas lapā un jau pavisam drīz saņēmām apsveikumus no sadarbības partneriem. Šis mums būs kā papildus uzticības garants.

21.02.2014.

SIA "Āres J&T", Jurijs Turļuks / valdes priekšsēdētājs /

Visā uzņēmuma darbības laikā par prioritāti esam uzskatījuši tiekties uz izcilu maksātspēju, tādēļ arī labprāt izmantojām iespēju šo rezultātu nofiksēt arī ar kādu dokumentu. Uzņēmuma attīstības stratēģiju turpinām dabiskā izaugsmes ceļā, jo kredītus neņemam, bet investējot ražošanā, stingri izvērtējam riskus, kas saistīti ar biznesa attīstību, tajā skaitā ietekmi uz maksātspējas rādītājiem.

20.02.2014.

SIA "Serviss-E", Ilmārs Rozenvalds / valdes loceklis /

Ļoti pārsteidza, ka augstiem maksātspējas rādītājiem atbilst tik neliels procents Latvijas uzņēmumu, tāpēc mums, protams, ir gandarījums būt to skaitā. Strādājam godprātīgi un maksājam nodokļus, tāpēc prieks saņemt šādu atzinību par mūsu darbu. Uzņēmums dibināts jau 1992.gadā, tāpēc esam labi pazīstami ar sadarbības partneriem Latvijā un Eiropā, bet drošu uzticamības apliecinājumu nekad nevar būt par daudz!

06.12.2013.

SIA "Miandum", Didzis Mizis / valdes loceklis /

Lai gan Latvijas un pasaules ekonomika atrodas stabilizēšanās stadijā pēc finanšu un ekonomiskās krīzes, daudzas kompānijas joprojām padziļināti vērtē esošo un potenciālo sadarbības partneru finansiālo stāvokli. Uzskatu, ka CrefoCert sertifikāts ir sava veida kvalitātes zīme uzņēmuma finanšu pārvaldībai, kas apliecina kompānijas stabilitāti, ilgtspēju un uzticamību. Tā kā mūsu uzņēmums šogad aktīvi attīsta starptautisko pārvadājumu jomu, šis sertifikāts kalpos kā arī mārketinga instruments jaunu klientu piesaistē. Vienlaikus tas ir arī pozitīvs novērtējums kompānijas darbinieku kompetencei, spējām un atbildībai.

02.12.2013.

SIA "Tenapors", Marats Ņeverovskis / valdes loceklis /

Mums ir ļoti svarīgi apliecināt saviem sadarbības partneriem, ka uzņēmums ir uzticams, stabils sadarbības partneris, ir spējīgs uzņemties un pildīt finansiālās saistības. Pieteikšanās procesu vērtējam kā ļoti labu, to var izdarīt ātri, iesniedzot visus nepieciešamos dokumentus. Saņemto sertifikātu izmantosim prezentējot uzņēmumu mūsu esošo un potenciālo sadarbības partneru biznesa sarunās, kā arī piedaloties konkursos un izstādēs. Informēsim savus piegādātājus, ievietosim sertifikātu uzņēmuma mājas lapā.

21.10.2013.

SIA "INOS", Arnis Adakovskis / valdes priekšsēdētājs /

Tā kā esam sertifikātu saņēmuši tikai nesen, ir grūti novērtēt tā lietderīgumu sadarbības partneru acīs, bet pašiem tas ir kā apliecinājums, ka esam strādājuši pareizi un ieguldītais darbs ir rezultējies, sasniedzot ilgtermiņa stabilitāti un augstus uzņēmuma maksātspējas rādītājus. CrefoCert sertifikātu plānojam izmantot dažādiem reklāmas materiāliem starptautiskajās un vietējās izstādēs.

14.10.2013.

Hieroglifs Translations, Rói Alexander Leo Skarðenni / uzņēmuma pārstāvis /

Nesenās vispasaules krīzes laikā finansiāli stabila un uzticama piegādātāja atrašanas nozīme bez šaubām nekad vēl nebija bijusi tik svarīga. Hieroglifs Translations komanda ņēma to vērā un uzstādīja sev mērķi nodrošināt vislabākos rezultātus, vienlaicīgi ļaujot klientiem uzelpot brīvāk. CrefoCert sertifikāts apliecina mūsu klientiem, ka viņi var neuztraukties, jo Hieroglifs Translations spēj apmierināt viņu visaugstākās prasības.

07.10.2013.

SIA „Vikingauto Trans”, Inga Rivča / valdes locekle /

Iepazīstoties ar uzņēmuma vērtējuma kritērijiem, pārliecinājāmies, ka šis sertifikāts apliecina uzņēmuma stabilitāti un norāda uz veiksmīgiem uzņēmuma finanšu rādītājiem. Tas ir kā kvalitātes zīme mūsu darbam. Šī kvalitātes zīme mūsu sadarbības partneriem atspoguļos darba rezultātus un uzņēmuma stabilitāti, kas šodien nav mazsvarīgs rādītājs.

26.07.2013.

SIA "VIESSMANN", Ainārs Veidemanis / pārstāvniecības vadītājs /

Šis sertifikāts apliecina, ka esam stabila kompānija ar atvērtu finansiālo pārskatu. Augsti novērtējam, ka pārņemam starptautisko pieredzi šai jomā. Tas ir apliecinājums publiskajā telpā par mūsu firmas stabilitāti. Sertifikāts tiks izmantots kā instruments, apliecinājums mūsu sadarbības partneriem turpmākajos sadarbības gados.

19.07.2013.

SIA „Jungheinrich Lift Truck”, Lada Kaļiņina / valdes priekšsēdētāja /

CrefoCert Gold sertifikāta iegūšana raksturo mūs kā uzņēmumu, kuram var uzticēties. Mūsu esošajiem klientiem un piegādātājiem tas ir papildus apstiprinājums līdzšinējai veiksmīgai sadarbībai. Savukārt potenciālajiem sadarbības partneriem CrefoCert sertifikāts ir arī kā papildus pozitīvs apstiprinājums, kas veicina pieņemt sadarbības risinājumu lēmumus. Mūsu darbiniekiem šis sertifikāts sniedz drošības sajūtu un dod vēl vienu iespēju būt lepniem par uzņēmumu, kurā mēs strādājām.

11.07.2013.

A/S "Cēsu Alus", Eva Sietiņsone – Zatlere / valdes priekšsēdētāja /

Iegūtais sertifikāts apliecina mūsu uzņēmuma atbildīgo attieksmi un augsto maksājumu kultūras īstenošanu. Šis sertifikāts ir atpazīstams uzņēmuma finansiālās reputācijas instruments kā Latvijā, tā arī starptautiski, kas nodrošina uzticama un stabila sadarbības partnera reputāciju.

12.06.2013.

SIA OLGALEK, Aleksandrs Parfjonovs / Valdes loceklis /

Jebkura atzinība noder biznesa attīstībā, tāpēc paldies par CrefoCert sertifikāta piešķiršanu, kas atspoguļo mūsu uzņēmuma lieliskos maksātspējas rādītājus.