Atsauksmes

28.02.2014.

AS "Siguldas Būvmeistars”, Ieva Vilcāne / tirgzinību vadītāja /

Pieteikšanās process, mūsuprāt, bija ļoti vienkāršs. Viss notika elektroniski un ar pasta starpniecību – tā sacīt, neizejot no biroja. Tas ir ērti, jo, piemēram, mums, atrodoties Siguldā, nav lieku reizi jābrauc uz Rīgu. Sagaidām, ka klienti vai pasūtītāji, atverot mūsu interneta mājas lapu un redzot šo sertifikātu, gūs pārliecību par mūsu uzņēmuma maksātspēju un finansiāliem rādītājiem, un viņiem nebūs jāmeklē vēl papildus informācija. Latvijā šāda veida sertifikācija ir jaunums un vēl ne visi par to zina, līdz ar to, mūsuprāt, vajadzētu ieguldīt lielāku darbu, popularizējot sertifikātu uzņēmumiem un pašvaldībām.

26.02.2014.

SIA "M.E.LAT-LUX", Māris Gailis / valdes loceklis /

Saņēmām piedāvājumu no SIA „Credireform Latvijā”, ka mūsu uzņēmums atbilst visiem nosacījumiem, lai iegūtu CrefoCert Gold sertifikātu. Tas mums bija liels pagodinājums un vienlaicīgi arī atzinība par uzņēmuma darbību ilgtermiņā. Pieteikšanās process noritēja raiti, speciālisti bija ļoti atsaucīgi un savu darbu veica visaugstākajā kvalitātē. Esam apmierināti, ka izvēlējāmies sadarbību ar SIA „Credireform Latvijā” un varam ieteikt to arī citiem. Saņemot sertifikātu, ievietojām to mūsu mājas lapā un jau pavisam drīz saņēmām apsveikumus no sadarbības partneriem. Šis mums būs kā papildus uzticības garants.

21.02.2014.

SIA "Āres J&T", Jurijs Turļuks / valdes priekšsēdētājs /

Visā uzņēmuma darbības laikā par prioritāti esam uzskatījuši tiekties uz izcilu maksātspēju, tādēļ arī labprāt izmantojām iespēju šo rezultātu nofiksēt arī ar kādu dokumentu. Uzņēmuma attīstības stratēģiju turpinām dabiskā izaugsmes ceļā, jo kredītus neņemam, bet investējot ražošanā, stingri izvērtējam riskus, kas saistīti ar biznesa attīstību, tajā skaitā ietekmi uz maksātspējas rādītājiem.

20.02.2014.

SIA "Serviss-E", Ilmārs Rozenvalds / valdes loceklis /

Ļoti pārsteidza, ka augstiem maksātspējas rādītājiem atbilst tik neliels procents Latvijas uzņēmumu, tāpēc mums, protams, ir gandarījums būt to skaitā. Strādājam godprātīgi un maksājam nodokļus, tāpēc prieks saņemt šādu atzinību par mūsu darbu. Uzņēmums dibināts jau 1992.gadā, tāpēc esam labi pazīstami ar sadarbības partneriem Latvijā un Eiropā, bet drošu uzticamības apliecinājumu nekad nevar būt par daudz!